reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista mam październikowych 2018

reklama
Sabina 23l.
Pierwsze dziecko
TP 10/10
Wizytę muszę umówić, za miesiąc gdzieś będzie.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Lucyna 22
8.10
Drugie dziecko
Wizyta była dziś

34bwrjjg5zexx45n.png


1usahdgepgvmlb97.png


h5zwb201nzhq22ex.png
 
Ala 33 l.
TP 15.10
Syn 2015
08.2016-09.2017 było 5 wczesnych poronień. Setki badań, brak jednoznacznej przyczyny.

Obecna ciąża na zestawie witamin, kwasie foliowym 5mg, heparynie, acardzie, glucophage oraz euthyroxie.

Wizyta 14.02 (ze względu na historie) oraz druga 20.02.

Jeżeli teraz się nie uda to się poddaje :/
Trzymam kciuki co sił by się udało!
 
Ninja ;) 33 lata
t.p. 13.10
córka 2014
Termin wizyty 8.02. Następna 26.02.
Po córce miałam 3 poronienia. Jadę na duphastonie, acardzie i eutyroxie. (Po ostatnim poronieniu lekarz wypisał mi recepty na wszelki wypadek, żeby od razu jak tylko się dowiem o ciąży łykać). Ale ciąża to było dla mnie mega zaskoczenie. Zrobiłam betę bo chciałam się napić alko na imprezie i stwierdziłam, że na wszelki wypadek sprawdzę... i niespodzianka :)
 
reklama
Tutaj tez się dopiszę :)
35 l
Tp 20.10.
Drugie dziecko
Jedno wczesne poroniemie
Termin pierwszej wizytu: chyba 1.03. Jeszcze nie wiem.
 
Do góry