reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista mamus styczniowych:)

reklama
Witamy nowe mamusie:-) Czekamy na więcej wiadomości o Was i Waszych dzieciątkach i oczywiście na fotki:-p :-D
 
Witam wszystkie mamy, Martynka przyszła na świat 27.01.2007r.
Zdjecie mojego skarba jest w moim podpisie.
Pozdrawiam was wszystkie!
 
Różyczka przyszła na świat 03 stycznia 2007 roku ważyła 3780 i miała 56 cm dlugości ale to nie jedyna moja pociecha.
Jest jeszcze Natalka która urodziła się 30 grudnia 2000 roku ważyła 3420 i miala 52 cm i Kacperek 03 sierpień 2002 roku ważył 3980 i mieżył 56 cm.
Cała 3 z 3 w dacie.
Dzieciaczki są zdrowe i kochane.
 
Witamy cię cieplutko agalw:-) Mam nadzieje że będziesz częściej tu zaglądać i dowiemy się czegoś więcej o tobie i twoich pociechach:-)
 
Witam wszystkie Stycznióweczki;
Moje Maleństwo jest z nami od 29 stycznia. Ola przyszła na świat z wagą 3360 g i 54 cm wzrostu. Rośnie jak na drożdżach, szczególnie wagowo :).
Pozdrawiam serdecznie
 
reklama
Do góry