reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista Wtajemniczonych

reklama
Niewiem dlaczego i gdzie przeniosłyście wątki o samopoczuciu i zdjęciach. Chciałam na nie wejść a ich niema.:angry::wściekła/y::no:
 
No to wątki nasze w końcu zostały zamknięte, tylko nie wiem czemu nie mogę na nie odpowiadać:confused::angry:. Przeczytać i zdjęcia pooglądać mogę a napisać już nie:no::wściekła/y:. Wyświetla mi się jakiś komunikat ale po angielsku a ja nieznam tego języka:no:. O co chodzi:confused::confused:
 
Mija, Ryba, dla pocieszenia muszę Wam powiedzieć, że ta co się najbardziej dopominała o zamkniecie wątków-czyli ja- ma dokładnie ten sam problem, co Wy:unibrow::realmad:. Musi byc jakiś błąd w ustawieniach, skoro możemy wejść na ten wątek, ale dodać postu już nie.:wściekła/y:Trza skrobnąć do adminki w tej sprawie, co zaraz uczynię.
 
O ja pindole,ale dziwne teraz jest Nasze wrzesniowe BB. :eek: Jakos narazie te zmiany nie przypadly mi do gustu. :no: No i ja tez nie moge odpowiadac na ukryte watki! :szok: :wściekła/y: No wiecie co? Moderatorce tez takie cos odwalic? :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: :-D :-p :laugh2:
 
reklama
A ja tak jak MIJa nie moge nawet wejść na te wątki :wściekła/y: - kaszana straszna. Na styczniówkach 2005 gdzie pisze z dziewczynami mamy ukryty watek ale wszystko działa jak trzeba, a tu buuuuuuuuu:wściekła/y:
 
Do góry