• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Listopad 2007

  • Starter tematu Starter tematu anetas
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
reklama
moj maz tez skorpion
ciezkie z was przypadki ojj ciezkie :-D:-D
moj jest tak uparty ze szok!! a to cecha skorpionow
a drugi skorpionek sobie rosnie
bede miala hihiiiii
 
Mirka tez jestes uparta jak osiol?? :laugh2::laugh2::laugh2:

moja tesciowa nam kiedys zle wruzyla (za czasow kawalerskich) bo mowila ze oboje jestesmy uparci jak osly i jak my sie dogadamy :-D
jakos idzie choc zaraz go trzepne normalnie
hot line z kumplem sobie na skypa zrobili :angry::angry::angry:
 
lika ... ja nie chcialam ci przypominac o tych 'atrakcjach' ja poprostu cie podziwiam 2 i w tym jedno male i w ciazy .............woooooooooooooow
ja nie wiem czy bym sobie tak swietnie radzila jak ty
 
reklama
lika ... ja nie chcialam ci przypominac o tych 'atrakcjach' ja poprostu cie podziwiam 2 i w tym jedno male i w ciazy .............woooooooooooooow
ja nie wiem czy bym sobie tak swietnie radzila jak ty

jestem nastawiona pozytywnie do sytuacji
pogadamy w pazdzierniku jak bede spala po 3 h na dobe :-D:-D
mam andzieje ze nie bede miala akcji typu ''oddam w dobre rece-chce do pracy'' :-D:-D:-D (z Hania tak mialam)

lilka ........ja uparta no nie absolutnie nie ..........tylko wszystko musi bac natychmiast i tak jak ja chce

to amsz jak ja! :tak: jak pwoiem K.ze ma zmienic pieluche Hani to am to byc JUZ:-p
a jak on sie nie rusza od razu to juz kraze i gadam:-p


ok mamuski
mlody skonczyl wreszcie gadac to ide mu trzepnac bo lejdis mielismy obejrzec

dobranoc i do juterka :-)
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry