wisienkaa1
Listopadowa mama '07
ale tu pustki
ja tu jeszcze jestem bo maly sie obudzil i tatus go rozbudzil i teraz maly niechce spac, wiec musialam zejsc na dol aby go troche zmeczyc
a tatus zeby mogl spac
Dziekujemy jeszcze raz za piekne zyczonka :-):-)
halooooooooo
jest tu kto?????



ja tu jeszcze jestem bo maly sie obudzil i tatus go rozbudzil i teraz maly niechce spac, wiec musialam zejsc na dol aby go troche zmeczyc

a tatus zeby mogl spacDziekujemy jeszcze raz za piekne zyczonka :-):-)
halooooooooo
jest tu kto?????













pic nie chcial,jesc tez nie i nie plakal nie wiem o co chodzilo mu ale ja wzielam na rece i posiedzialam z nim to widze ze oczka takei zaspane i przymykaja sie co chwile i dopiero po jakims czasie zasnal mi znowu heheheh ale dziwna noc