karina1980
Fanka BB :)
Wisienka slodki avatarek
jak maly fajnie wyszed
l
jak maly fajnie wyszed
lObejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
jak maly fajnie wyszed
lWisienka slodki avatarekjak maly fajnie wyszed
l
Dzisiaj z racji posprzatania i wyprasowania mam wieczorek dla siebie Anulka tylko nie śmiej się miałam powiedzieć jaki jest ten nieszczęsny "Sierociniec" ale dopiero dzisiaj mam zamiar go oglądnąć;-)


. Kacper dziś dwa razy nurkował denerwowała go taka starsza dziewczynka która sobie od tak piszczała i krzyczała i to Kacperkowi nie pasowało zresztą nam tez
. W piątek mamy zamiar iść odrobić stracone zajęcia zobaczymy jak nam to wyjdzie.




ja sie dzis rano tak naprodukowalam....a przy wysylce posta mi sie strona zawiesila i h..j
dlatego dzis nie napisalam nic bo sie wscieklam![]()
:-)
of kors moj niezadowolony,ale kupil pizze 