Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notka: This feature may not be available in some browsers.
Z tym czopem też bywa różnie. Przy pierwszym dziecku czop mi odszedł o 5 rano a o 16.30 urodziłam Pawełka (10 dni przed terminem). Przy drugim wogóle nie zauważyłam odejścia czopa a Maciuś urodził się dokładnie w dniu wyznaczonego terminu. Tak więc nie ma reguły. Wody też mi nie odeszły wcześniej, dopiero w czasie porodu położna prźebijała pęcherz. BĘDZIE DOBRZE!!!!
Niby wybrane, ale ja do końca nie jestem przekonana
Tylko imię dla chłopczyka jest pewne na100 % a od czerwca wiadomo, że to dziewusia raczej będzie. Piszę "raczej", bo nie do końca ufam ocenie lekarzy. Może to znak i 3 synuś będzie ?
No nic, urodzimy - zobaczymy..........
:-) a tak w ogole to wlasnie skonczylam robic porzadki, w koncu wymylam nieszczesna lazienke, poprasowalam, poodkurzlam i czuje sie lepiej

,ciagle musze pilnowac zeby go nie ruszala,bo by go zameczyla
,najchetniej trzymala by go za raczki lub wpychala mu smoczka do buzi,a przeciez jest taki spokojny
.Mam ochote zamontowac zamek w drzwiach,bo jak tylko wychodze z pokoju to juz przy nim jest.Mysli ze to lalaka czy co?????Tlumacze jej ze nie trzeba siedziec przy dziecku czaly czas bo sie nauczy i nic kompletnie nie zrobie,ale mozna tlumaczyc.Wiec siedze z nia i pilnuje zeby czegos nie wykombinowala
.
,jak maluchy,jak sie czujesz?
.