reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Witam

Ladina
Irlandia nie nadaje obywatelstwa dzieciom obcokrajowcom. Tzn. nadaje,ale trzeba byc tutaj 4 lata,zeby sie o nie starac.
Nam brakuje 9 miesiecy do 4 lat.
Antka meldowalam u rodzicow w Polsce i ma paszport polski.A do paszportu potrzebny jest tez pesel.
Jezeli bedzie taka mozliwosc to bedzie mial dwa obywatelstwa.

Kajuniu ja tez od 2-3 tygodni mam juz siare.Ale jednak nie leci ciurkiem i jak narazie nie potrzebuje wkladek.
Ale Twoje objawy sa jak narbardziej wporzadku.Organizm przygotowuje sie na wielki dzien.:tak:

Mezus robi obiadek,synus spi a ja w koncu odpoczywam. :happy:

Milego dzionka:-)
 
reklama
U nas tez sloneczko piekne:-D:-D
Mezus konczy listwy w korytarzu, juz troszke dzis gratow wstskal na gore, ja poukladalam to i owo, teraz pralka pierze - powiesze pranie i zmykamy kupic jakies miesko albo rybke i troszke odpoczniemy na dzilaeczce przy grilu:-):-):-) ...ale juz naprawde widac koniec tego ogrooooomnego remontu... na gorze juz coraz normalniej, a i dol sie oproznia, jak wynosimy czesc gratow na gore:-):-):-)

Buziaki:-D:-D:-D

Odezwe sie wieczorkiem:-D:-D:-D
 
Witam:-).
U mnie od wczoraj leje jak z cebra:wściekła/y:.Zapowiada sie na to,ze tak popada do konca tygodnia:wściekła/y::no::dry:,a teraz w tym tygodniu,mam tyle pracy,ze moze padac tylko,ze na taka pogode to jestem raczej jak snieta ryba,bez ochoty do zycia:no:.Mykam obiadek gotowac,bo siostra sie wprosila na dzis:-p.
Milej niedzieli kochane.

Women tak trzymaj,tylko sie nie przemeczaj:tak:,musisz dbac tez o siebie i maluszka,dzielna z ciebie kobietka:-);-):tak:.
 
mirka.mkm bardzo dobrze ze czujesz ruchy,ufff
Kiedy masz wizyte u gina?Musisz o tym powiedziec zeby zrobił Tobie USG czy aby dzidzia sie nie owinęła wokół pępowiną.Ale nie martw sie na zapas.

Ja kochane wrocilam juz z pracy dzis wczesniej sobie skonczylam,zostawilam pracownika na godzinke samego,da sobie rade bo dzis cieńki ruch wiec teraz pielęgnacja wloski jakies ładne ubranko i jade na zakupy pozniej dobra kawa i lody:tak::tak::tak::tak::tak:


Odpoczywajcie Mamusie,miłej niedzieli....:laugh2::laugh2::happy::happy::-):-)
 
Witajcie dziewczyny :)

U mnie i wczoraj i dzisiaj gorąco strasznie, nic się nie chce, tylko spać :tak: Wczoraj cały dzionek bym przespała, gdyby mały nie zdecydował że musi poskakać trochę :-)
A dzisiaj byłam na zakupach a zaraz do parku za miasto pojedziemy ;-)
Miłego popołudnia
 
witam

od wczoraj jestem jakaś bardzo niespokojna i podenerwowana :-(
wczoraj zauważyłam, że leci mi już siara :zawstydzona/y: teraz piersi są miękkie, ciężkie i ogromne :cool2:
czy to jest normalne :confused: tej siary było dużo :zawstydzona/y:

POMOCY :sorry:
kajuniu...mnie tez co noc leci
codziennie rano budzę się z plamami na koszulce:cool2:
w pierwszej ciąży też tak miałam i to nawet w dzień;-)
 
Kajunia ja własnie dziś rano obudziłam się z wielgachną plamą na koszulce:-) az nawet mąż sie śmiał że wiedział wczoraj że ten cycek jakiś taki dziwny był:-) heheh jakby chciał wybuchnąć;-) hehe
 
reklama
Do góry