reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

czyli jednak więcej za Oscarem przemawia:tak::eek::happy::cool2:
czekam na Wasze dalsze opinie :tak:
teraz już się żegnam
i życzę miłej i przespanej nocki wszystkim Mamuniom
:-):-):-)
widokimhnjaiyb4zvand059ea6.gif
 
reklama
pati jak dla mnie to ladniejsze imie to Oscar :tak: Ale decyzja nalezy do Ciebie przeciez.
Dziewczyny no to pewniej pojde teraz na te L4. Moja mama mi mowi, ze ona do konca pracowala bedac ze mna w ciazy jak i z moim mlodszym bratem.
Mowi ze przesadzam. No ale kazda ciaza jest inna i ona moze czula sie rewelacyjnie :happy: A jezdzac autkiem to Misia masz racje troszke niebezpiecznie.. te twoje wypadki... ehh nie strasz.
 
Witam,ja tylko na sekundke:-),milej nocki zycze:tak:.
Larvunia nalezy ci sie odpoczynek :tak:,ja tez sie nad tym zastanawiam:tak:,ale nie chce:no:.
Pati Oskar to ladne imie i zostalo zaakceptowane przez wiekszosc:tak::-D;-).
Women powodzenia w inetesie:-);-):tak:.
Misia dziekuje za umieszczenie mnie na liscie jest extra :tak::-D;-).


Milej niocki:-);-):tak::-D.
 
Hej Ho

Larvuniu u nas tutaj ciezko,bardzo ciezko dostac zwolnienie lekarskie w ciazy.Trzeba miec naprawde duze klopoty z ciaza lub ze zdrowiem,zeby wyrwac chorobowe.Ja w poprzedniej ciazy pracowalam do 38 tygodnia stojac non stop na nogach :baffled:
To prawda,jezeli zle sie czujesz i obawiasz sie o zdrowko lepiej nie ryzykowac i odpoczac troszke.Tymbardziej,ze masz problemy z kregoslupem a jazda samochodem+chory kregoslup to samobojstwo:tak:
Jezeli masz taka okazje to korzystaj ;-)

Pati to co? chyba Oscar ;-)
Jagoda Welcome back.Tak mi wlasnie Ciebie tutaj brakowalo :sorry2::sorry2:
Teraz to juz nam nie znikaj na tak dlugo ;-)

Misia ja tez sie dzisiaj nasprzatalam :eek::eek:
Ale jak czysto bedzie w niedziele :sorry2:
Sylwia co slychowac?
Ladina powodzenia w wymyslaniu imion...ciezka to robota.My na szczescie juz wybralismy i nie bylo wcale tak burzliwie jak z Antkiem :-D

Krecik moj Antek ma tak naprawde na imie Anthony z h w srodku.
Akt urodzenia dostal irlandzki,ale jak go rejestrowalismy w Polsce pani urzedniczka nie omieszkala sobie pod nosem pogadac,ze wymyslamy i ze chcemy byc inni.
Teraz tez pewnie bedzie gadala bo Alexander bedzie z x w srodku:wściekła/y::-D:-D

A nadajecie drugie imiona?
Antek ma Anthony Jerzy (Jerzy po dziadku) a Alexander bedzie mial Alexander Marek (po tacie). Chcielismy dac po drugim dziadku,ale Eugeniusz nie bardzo mi sie widzi :baffled::eek::sorry2::-D:-D
Gdyby byla Michalinka mialaby po babci na drugie Alicja:cool2:


Zaraz sobie zarzuce lampeczke rozanego winka i moze jakis maly seans w Tv :dry:
 
Hello Kobiety
Pati
moje zdanie znasz,mi sie bardziej podoba Nathan :-):-):-) i nie kojarzy mi sie z zadnym szatanem :sorry2::confused:

Larvunia według mnie to juz czas abys posiedziała w domku odpoczywała i zajeła sie sobą,ja poszłam na zwolnienie w 5 miesiącu tyle ze ja mialam prace stojącą bez mozliwosci siadania,czyli 9 godzin na nogach:baffled:Teraz tak wyszło jak wyszło od 3 tygodni zapierdzielam jak wół ale tylko z tego względu ze tatuś Jordana sie wypiął na nas i musiałam cos wymyslec aby miec wiecej pianiązków,dlatego teraz otworzylam firme i pracuje do nocy aby maluch miał wszystko :happy:

Kochane co do imienia Jordanto napewno u nas zaakceptują takie imię,bo przyjezdza do mnie przedstawiciel z coca-coli i ma własnie na imie Jordan,jego rodzice sa Polakami i urodził sie w Polsce i mówil ze nie było zadnego problemu jak sie pytał swoich rodziców.
Cieszę sie bardzo ze podoba Wam sie moj wybór,bo niestety musiałam podjąć tą decyzję sama!:sorry2:

Dziś kochane znowu padł rekord w kebapie i jestem szczesliwa ze tak dobrze sie zaczyna.Jestem dobrej mysli ze JA i JORDAN bedziemy sami ale szczesliwi!;-)


Dobrej nocy :-)
 
Hej witam w niedzielny poranek;-)

Larvunia
ja tez uwazam ,ze jesli masz mozliwosc isc na zwolnienie to idz. Naciesz sie ciaza jak mozesz;-) Przy drugiej ciazy juz nie bedzie takiej sielanki ;-) Wczoraj np. moja mala wstala o 7 i zazadzila, ze idziemy do konikow;-) no i co skoro swit musialam isc z brzuchalem pod nos do jakiejs stajni;-)

anineczka
My mamy w zamysle nadawanie podwojnch imion (wszyscy troje mamy podwojne imiona). Tylko teraz wymyslec 4 imiona, to bedzie walka;-) Przy Victorii dlugo sie nie moglismy zdecydowac, bo do konca nie wiezielismy co sie urodzi, chyba dopiero w 8 miesiacu doszlismy do konsensusu;-)
A co do rejestracji w Polsce to musialas rejestrowac czy poprostu chcialas? Jak to jest w Irlandii, maly ma podwojne obywatelstwo?
Ja Victorii w Polsce jeszcze nie zarejestrowalam , ma narazie tylko szwajcarskie obywatelstwo, moze miec podwojne.

Women
Fajnie, ze interes sie kreci:-) Twarda z Ciebie kobietka, wzielas sie w garsc, bo nie jedna dziewczyna na Twoim miejscu by pewnie siedziala z zalamanymi rekami. Nie mam watpliwosci, ze dasz sobie rade bez tego drania:tak:
 
czesc dziewczyny
od wczoraj wieczorem boli mnie w okolicy pepka i to w sumie w kazdej pozycji siedzac stojac ...... zaczynam sié martwic co to moze byc
ciagle mam nadzieje ze to od wczorajszego sprzatania bo podnosilam kilka troche ciezszych rzeczy :-(
 
Czesc Mamcie:-):-)

Pati... smialam sie jak tylko wyczytalam o imionkach Twoich synkow (bo wszystki 3 imiona jakie sie przewinely to nasze ulubione:-D:-D), bo za nami od samego poczatku chodzil Samuel... ale rodzina, ze to takie ciezkie imie, ze zydowskie... i takie tam... nam sie straaaaasznie podoba... zaczelismy myslec nad innym... no i wpadl nam Natan (ale chyba bez "h" w srodku) no i znowu baaardzo fajne imie... ale jakos nikt z otoczenia sie nie podpisal pod tym... a ostatnio zaczelismy myslec o Oskarze (albo Oscarze) i tez jestesmy zachwyceni... i otoczenie juz troszke bardziej:-D:-D
Takze u nas poki co Oscar jest najblizej... ale tamte 2 tez nam sie podobaja:-):-):-)
 
Women, gratuluje, ze tak dobrze Wam idzie:-):-):-):-):-)
Jestes bardzo silna kobitka, Maluszek moze byc dumny z mamusi:-):-):-)...tylko uwazaj z praca na dluzsza meta w takim wymiarze godzin... bo naprawde latwo napsocic...:happy2::happy2:

Larvuniu, popieram Twoje zwolnienie, trzeba juz sie relaksowac:-):-)

Mirka, bol brzusia moze i pewnie wiaze sie z Twoim wysilkiem przy sprzataniu... ja pisalam jakies 2 tygodnie temu, ze ambitnie wzielam sie za mysie oscieznic (po remoncie) i szorowania paneli (tez po remoncie)... i na drugi dzien jechalam do ginekologa... bo bolalo i bolalo... no i uslyszlam, ze w cizy takich rzeczy to mi nie wolno... ze macica sie zmeczyla:-D i dostalam magnez, nospe i zakaz prac ciezkich...
Ale lepiej zawsze podjechac do lekarza i sprawdzic, moja ginekolog zawsze powtarza, ze jakby cos to lepiej skontrolowac...


U mnie dzis powtorka z rozrywki... mezus konczyc bedzie listwy p/podlogowe w korytarzu i wnosimy graty na gore:-D:-D:-D ...juz mamy na gorze cala garderobe, i kawalek sypialni...
Wczoraj k. 23 przyklejalismy w pokoiku Maluszka border - taki slodki w miski - i normalnie stalam i patrzylam, patrzylam... och... taka jestem happy:-D:-D:-D:tak::tak::tak: juz nie moge sie Go doczekac:-):-):-)


Milego dzionka:-)
 
reklama
Do góry