reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
Witam Kobitki :-) Wakacje dla mnie i Eli skończyły się :-/ hmmm tydzień temu w prawdzie, ale kurcze, jakoś czasu na BB brak :-/ Eli, jest bardzo ruchliwym dzieciaczkiem, więc wymaga coraz wiekszej uwagi :-) chyba musiałabym wydłużyć dobę, żeby zostało coś czasu tylko dla mnie ;-)
Pięknie dzisiaj u mnie za oknem, mała śpi więc trzeba bobiadek jej szykować, bo potem bede miała 3 nogę, tzn Eli przyciśniętą do mnie w kuchni ;-)
Miłego :-)
 
cześć laseczki u nas dalej z noska sie leje ale juz lepiej; pogoda dzisiaj piekna wiec pewnie jakis spacerek zaliczymy:-)

pass
jestem pod wrażeniem suwaczków:-D:-p

dziunka 3mam kciuki mocno za brata silny chłopak młody trzeba myśleć pozytywnie

dziubasku super że u was wszystko ok:-):-)

martolinka ja do szpitala bym małego nie brała z tego względu że jak miałam praktyki dużo się nasłuchałam o tych wszystkich gronkowcach spacerujących po korytarzach- a szpital zakaźny to nie był, no ale z drugiej strony jak dziadek bardzo chce zobaczyć... nie wiem
 
hej kobitki
u mnie dzisiaj pada po kilku upalnych dniach wraca typowa dla tego miasteczka pogoda czyli deszcz :-( , Kuba śpi a ja zamiast przygotowywać dla niego obiadek siedze i czytam bb
Ula myślę że nadopiekuńczość w pewnym wieku jest dozwolona , byle nie przeciągneła się na lata kiedy Oliwerek będzie miał lat 15
dziubasek Gratuluje drugiego synka , ostatnio myślałam o Tobie i na drugi dzień się odezwałaś (zastanawiałam się jak sobie radzisz w ciąży z Olafem;-))
ilona zdrówka dla koleżanki ,najważniejsze że wiedzą co jej jest i mogą ją leczyć , jest młoda i silna , na pewno sobie poradzi i będzie mieć gromadkę dzieci :tak:
 
ja tam po sprzataniu domku ufffffff, po obiadku wolne!!!!!!!
ale mam rece załatwione cifem
pawelek byl na podworku z kuzynami z 2 godzinki, nawet sie wyspal :)
a teraz szaleje na lezaczku, co on nanim wyprawia, buja sie podnosi i szaleje na całego istne wariactwo

jesli chodzi o szpitale to ja z Pawelkiem dosc czesto chodzilam, bo jak bylam w ciazy ciezko zachorowala moja babcia z ktora jestem bardzo zwiazana a tuz przed moim rozwiazaniem odjeli jej noge . Potem (zreszta do teraz) jest czesto w szpitalu i my tez ja odwiedzamy bo jak ona to mowi: "dla mojego slicznego prawnuka warto było jeszcze pozyc". To jej pierwszy prawnuk a ja jestem jej pierwsza wnuczka i jest miedzy nami trzema jakies nie do opisania wież, cos niesamowitego. I zadna sila nas nie powstrzyma przed odwiedzinami jej w szpitalu.
Wizyty w szpitalach zaleza to od indywidualnej decyzji rodzicow (chociaz niestety moj maz na poczatku chcial mnie od tego odwiesc, ale przegral z kretesem, teraz wie ze nie ma na nas sily) szpitala i warunkow w nim panujących
Na szczescie nic nam nie jest po tych wizytach, najważniejsze to przestrzegac zasad panujących w szpitalu i higiena osobista.
Mówiłyście coś o piasku… u nas to ulubiona zabawk powodzie w basenie, normalnie lepsze od kisielu
Zmieniajac temat jutro tesciowa wyprawia urodzinki i pytanie za 100 punktow co ja mam kupic???? Bo nic jeszcze nie mam RATUNKU
 
Etna to masz zagwostkę:tak: moj tesc uwielbia wszelkiego rodzaju albumy i hitem niedawnym jest "Zyjaca Afryka" z przepieknymi zdjeciami.

Antkowi idzie chyba 8 zab , rak z buzi nie wyjmuje, slini sie na potege. Dzis bylismy w parku i mały raczkujac po trawie probował gonic psa:tak: moj As ;-)
 
Etna to masz zagwostkę:tak: moj tesc uwielbia wszelkiego rodzaju albumy i hitem niedawnym jest "Zyjaca Afryka" z przepieknymi zdjeciami.

Antkowi idzie chyba 8 zab , rak z buzi nie wyjmuje, slini sie na potege. Dzis bylismy w parku i mały raczkujac po trawie probował gonic psa:tak: moj As ;-)

Jesli chodzi o zeby to gratuluje i wspolczuje hihihi dacie rade

jesli chodzi o prezet to mysl dalej to chyba nie to, prosze!!!!
 
reklama
Dziewczyny apropo zębow, u nas jedynki dolne, jedynki górne, teraz szukam dwójek górnych (te kupy już sama nie wiem) ale nic nie widzę, teraz chyba schematowo dwójki górne powinny iść. Martolinka u Was dwójki dolne chyba poszły najpierw? Podpowiedzcie może w innym msc mam szukać hehehe
 
Do góry