reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
Ja nie daje jeszcze, w Wigilie zjadl troche farszu z golabkow ale liscia sie mu balam jeszcze podac, zawsze to jakas niestrawnosc mogla byc.
 
wyjatkowa wspolczuje tych problemow zdrowotnych Patryka:-( ale moze operacja nie bedzie konieczna.. mi lekarka powiedziala zeby zawsze po kompieli sciagac troszke ten napletek.

Aga piekna kartke zrobilas :-)
 
I prawie po Świętach :)
Oliś się kąpie, lada moment go kładziemy, a ja mam nadzieje na chwilę relaksu z mężem przed TV ;P

Dziewczynki wracajcie :) bo smutno na forum :tak:

Mój mąż ma jutro wolne i idziemy w koncu do "sąsiadów od kota". Nie daruję, trzymam to wszystko w sobie i czuję że powinnam :-(

Dziewczynki jak cudownie się samemu mieszka!!!!!!! Ilekroć jestem u rodziców na dole, wracam do siebie i czuję ze żyje!!!!!
ech..czysciutko, pachnąco, po prostu swojsko :tak: Oliś się pięknie zaklimatyzował :tak:

Zmykam a Wy pewnie zaraz wkroczycie na BB :-) z masą informacji co u Was ;-) Będzie jutro co czytać :-D
 
cześć dziewczyny
nie bylo mnie z 5 dni, bardzo przepraszam, ze nawet życzeń swiatecznych Wam nie złożyłam. Poprawię sie przed nowym rokiem...
raz, ze jestem chora. Mam jakąś paskudną odmianę anginy (dokładnej nazwy nie pamiętam). 5 dni juz na antybiotyku. Dziś wreszcie zaczełam jeść papki a tak to mimo przeciwbólowych nawet pić nie mogłłam. Właściwie to musialam brać prochy by móc swobodnie oddychać.
dwa, ze mąż urządził mi takie święta, ze długo ich nie zapomnę, a bardzo bym chciała. Dobrze, ze dzieci małe to szybko powinny zapomnieć. Generalnie święta przeplakane calusieńkie. Szkoda mi dzieciaków, bo tak czekalismy na te święta, tyle przygotowań i wszystko o dupe potłuc. Jeszcze nie mam siły o tym mówić.
 
wyjatkowa- zdrowka dla Patryczka :) biedny ale Go musiala goraczka meczyc:(
kilolek - biedulka, chora, zdrowia!! a jesli chodzi o swieta to wspolczuje (chociaz nie wiem o co chodzi) ale przykre to co napisalas:(
ulenka - idz do tych sasiadow jesli myslisz, ze to ich sprawka, i tak Cie podziwiam, ze tak dlugo wytrzymalas...

a u nas swieta przelecialy spokojnie, Kuba juz grzecznie spi od godzinki, moj juz dzisiaj na 24 idzie do pracy...i zlecialo obijanie się ;)
a jak u Was dziewczynki?
 
Hej Dziewczyny! U mnie strasznie swieta zlecialy. Wigilie spedzilismy we trojke, bylo bardzo milo, dore jedzonko i pelno prezentow pod choinka. Pierwszy dzien swiat spedzilismy u znajomych, byla tez dwojka innych dzieciaczkow, w podobnym wieku co Madelen. Ladnie sie bawily i bylo fajnie. Dzisiaj bylismy na saneczkach i ogolnie leniuchowalismy ;o) Jutro niestety musze juz do pracy wracac:wściekła/y: niesty caly urlop wykozystalam wczesniej i teraz chcac czy nie chcac musze isc do pracy. Mala jutro zostanie z tatusiem w domu, ale we wtorek az do czwartku wezme ja ze soba, zeby S. mogl skonczyc wreszcie remont ktory zaczal przed swietami :eek:

Wyjatkowaona - mam nadzieje ze malutki obejdzie sie bez tej operacji i ze szybko wyzdrowieje.

Kilolku mam nadzieje ze takie swieta juz sie nigdy powtorza.

Chcialabym czesciej tutaj zagladac, ale niestety jaos mi szybko czas ucieka :szok:
 
Witam sie i ja !!!

Teraz to juz koniec swiatecznego lenistwa :((((

Maly byl padniety o 19 zasnal mi na rekach wtulony przy czytaniu bajki, polozylam spac no i po dobrej godzinie pobutka i wielki ryk z 1,5 h i w koncu zasnal, a ja z nim, wlasnie wstalam.

Maz o 17 pojechal w trase, a ja leniu****e teraz i ciagle jem, jutro chyba jakas dieta no i jutro 27.12 i dzwonimy umowic sie do przychodni kardiologicznej - trzymajcie kciuki za dobry termin.

KILOLKu ojej, myslami jestem z toba i Twoimi chłopcami musisz byc dzielna dla nich

Edit: ide spac - dobranoc, paweł świątecznie na zamknietym :))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
eh Ilonka biedulka u mnie tez swieta takie jakby ich nie było ... nie lubie świat :(

Paweł dzis cala noc nie spał prawie a ja z nim ;/ cos mnie na kaszlenie wzieło i ciagle sie budził az po 3 poszłam do drugiego pokoju spac oczywiscie powiedzialam dla meza ...po jakims czasie leze i słysze tupot małych stup a tu syn poszedł szukac mamusi eh ...wiec wzielam go i do sypialni razem na zegarek a tam 6.20 :o wiec szybko po mlko i o 8,30 drzemaliśmy eh ...

dzis do pracy... nie chce sie :(
 
Do góry