reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

Wiem...ale to zalecenia lekarki...zeby duzo spacerowac i wcale sie nie oszczedzac...mialam nadzieje ze moze cos sie rozkreci...
uwielbiam takie zalecenia ;-) Mój lekarz obstawiał, że urodzę do 7 listopada. Bo się nie oszczędzam, bo czwórka dzieci, bo nie mam pomocy etc. A ja tu szczęśliwie jeszcze chodzę i pochodzę pewnie do 22go. Na spokojnie.
 
reklama
Tak, tak. Zgadzam się w stu procentach z dziewczynami. Rady Joaś są niezastąpione :tak::tak::tak:. Już dawno miałam to napisać :-). Zawsze czekam co Joaś na to he he he. A ciasteczka holenderskie wpisałam na moją liste dla męzusia co ma mi kupic do jedzenia po porodzie.

Magdaaa26 ojoj. Szkoda mi Twojej małej :-(. Dużo zdrówka dla niej, zeby szybko przeszło.

A ja dziś będę musiała kupić nowy stanik do karmienia. Bo te które kupiłam są wsam raz, a wiem, że taki stanik musi byc ciut wiekszy. Pośpieszyłam się, a cycuszki jeszcze jednak urosły :sorry2:.
 
Zalgol - obwód pod biustem nieco spadnie po porodzie - żebra się "zejdą" , ale miseczka - jeden rozmiar większa niż teraz.
Anbar poleciła mi sklep z bielizną - warszawski jestem bardzo zadowolona, bo musiałam mieć przerabiany biustonosz, tak duze mam piersi Polecam Ci znajdź taki sklep we Wrocku - tam gdzie dobrze potrafią dobrać biustonosz. No i warto w taki biustonosz "zainwestować".
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczynki :*

P. ściągał fifę i mi przekroczyl limit internetu-teraz mi chodzi jakby chcial a nie mogl :wściekła/y: dlatego nie zagladalam kilka dni. U nas wszystko ok, tak jak radzilyscie odbylam romowe z P. i przeprosil. Nie zdawal sobie sprawy jak bardzo mnie to wszystko bolało.
Widze ze juz nie mozecie sie doczekac.. ja powiem wam tez nie moge, ale odkad wiem ze bedzie cc na 100% i wiem ze bedzie w okolicy terminu, jakos lepiej to wszystko znoszę. Śniła mi się dziś Hania, była sliczna miala bardzo duzo czarnych włosów i dlugasne paznokcie :szok: poczytam inne wątki i pędzę do lidla, bo od dziś nowa gazetka i fajne rzeczy mają być ;) całuski dla rozpakowanych, oczekujących, maleństw i brzuszków :*
 
czesc

Poczytalam i widze ze nie tylko mi tak ta ciąża ciąży :p

a ja ciagle chodze z tym 3cm rozwarciem i bez czopa ;)
Termin OM juz minal (13.11) bo 25.11 to termin z USG ... no nic czekam :)
 
Aniu, bardzo dobrze, ze się dogadalicie z P, to ważne. Oni (męzczyźni) patrzą na świat rozumem a my emocjami. Stąd takie różnice między reakcjami kobiet i mężczyzn.
Zaplanowana cesarka ma swoje zalety ;-) Zobaczcie - wiadomo kiedy będzie, nie ma tego niepokoju: czy ten czy inny objaw to poród, nie ma stresu przed oksy... Może byc lęk, bo to jednak operacja, bo jak to będzie wyglądało, czy szew będzie się dobrze goił itd...
Czyli życie :-). Kiedy mi sie tak odwleka w niewiadomą przyszłośc poród - uwierzcie mi - w chwilach załamania wkurzam się, że nie załatwiłam sobie cesarki zawczasu :-D Chociaż tak naprawdę modlę się by jej nie mieć...
 
czesc

Poczytalam i widze ze nie tylko mi tak ta ciąża ciąży :p

a ja ciagle chodze z tym 3cm rozwarciem i bez czopa ;)
Termin OM juz minal (13.11) bo 25.11 to termin z USG ... no nic czekam :)
Yovita, a ten termin z usg, to z którego usg? Bo tylko ten 12-13 tydz jest miarodajny. Chociaż jak widać po mnie to NIEPRAWDA!

Oj, ale dzisiaj mam netowy dzień... Zdarzają mi się takie poniedziałki - po intensywnym weekendzie mało co robię w domu. A teraz mieliśmy 4 dni razem. Nawet Tynia nie chce rysować, malować, bawić się. Siedzimy sobie i jemy co i rusz coś... Poza tym korzystam, bo jak urodzę maluszka to będę mogła zapomnieć o internecie na jakiś czas...
 
Ostatnia edycja:
Yovita, a ten termin z usg, to z którego usg? Bo tylko ten 12-13 tydz jest miarodajny. Chociaż jak widać po mnie to NIEPRAWDA!
z 7tc 25.11
z 10tc 23.11

A dzidzi bylo poczete 02.03 ;)


A z ta cesarka to tez czasem mysle ze fajnie wiedziec kiedy bedzie sie mama dokladnie... bez tej niepewnosci i zagladania w "majty" (za przeproszeniem :p
 
reklama
No tak Yovita, to bardziej miarodajne niż termin z OM. Ładnie określiłaś - zaglądanie w majty - i trafnie na 100%
 
Do góry