reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

czesc izula...
oj zleci Ci te 9 miesiecy ;-)
ja uwielbialam byc w ciazy :tak:;-) ale tylko do 8 miesiaca :-D W 9tym spuchlam jak slonica i juz bylo mi ciezko we wszystkim :sorry2:
To wspaniale moc nosic pod swoim sercem "male" szczescie :tak:
 
reklama
larvunia.. Mam nadzieję, że tak właśnie będzie. Akurat rozpoczęłam w pracy zaległy urlop, dobrze mi zrobi odpoczynek, jeśli można mówić o odpoczynku w mojej obecnej sytuacji. Mam w tej chwili w domu mały zwierzyniec.... moim pudelkom też zachciało się rozmnażania ;-) i w ten oto sposób mam w domu 2 dorosłe psy i pięć szczeniaków, które dopominają się uwagi. uff...
 
heh izula to Ty psiara jestes ;-)
tez mam piesa a raczej suczke :tak:
Ma 3 lata a zachowuje sie ciagle jak szczeniaczek ;-)
to mieszanka: tatus wilk a mama labrador :tak:
No i pewnie gdyby nie mezus mialabym w domu tez maly zwierzyniec jak Ty ;-)
 
anbar
dlaczego czesto to zle??
ja nie kocham sie co 5 minut hehehe ;-)
...zobaczymy co z wyniknie, ale dzieki za rady :tak:

Wiadomo, że nie co pięć minut, ale codziennie to każdy lekarz powie, że to za często. Chodzi o jakość nasienia. Przykładowo. Przy leczeniu niepłodności zaleca się starania co 48 godzin, a nasienie do badania musi być pobrane po 3 dniowej wstrzemięźliwości.
 
Witam serdecznie...mnie cora obudzila o 5.30...zabki jej od paru dni ida:(. Teraz znowu ja polozylam, a sama popijam kawusie.
Witam wszystkie nowe mamusie, mam nadzieje, ze dolacze do Waszego grona juz za niedlugo. Staramy sie z mezem juz pare dni:)...rzeczywiscie slyszalam, ze najlepiej co 2 dni.
W pierwszej ciazy tez nie mialam zadnych dolegliwosci, ani plamien wiec nic na ten temat z doswiadczenia nie powiem, ale zawsze najlepiej zadzwonic do lekarza. Sama mysle, ze cokolwiek sie dzieje, a nie daje Ci to spokoju tylko sie stresujesz, zawsze mozna na Pierwsza Pomoc...
Witam serdecznie tez wszystkie psiary...sama mam pieska, chowchowa, moze uda mi sie wkleic zdjecie swoich pociech Foto-OT4NDBVJ.jpg
A poza tym obliczylam, ze termin jakby co bede miala na 31.11, albo 1.12...wiec moze jak juz bede pewna zaloze nowy watek grudniowy;-) pozdrowienia i milego dnia
 
Cichutko się zrobiło na forum... ja co chwilę spoglądam na test i oczom swym nie wierzę. Miałam irracjonalne przeczucie o ciąży od około tygodnia a teraz patrzę i nie wierzę. Powtórzę test 8 marca - w dniu spodziewanej miesiączki i zarazem naszą 10-tą rocznicę związku.
Cieszę się bardzo, że jestem tu z Wami.

No to ladny prezent dla obojga
 
witam staraczki jak tam brzuszki rosna?

A Ty już masz brzuszek :szok:?
Ja to mam taki sprzed ciąży, spożywczy ;-) Ale tak na serio to nie wiem, może coś już podrosło. Tak wizualnie to nic nie widać, ale od wtorku siedzę w domu w piżamie, więc nie wiem czy mam większe brzucho czy nie. Dzisiaj planuję pierwszy spacer to zobaczę jak się będe wbijała w spodnie.
 
reklama
Witam!!! Ja niestety do lekarza pojde dopiero we wtorek wczesniej nie bede miala jak:-( mam nadzieje ze z moim maluszkiem wszystko dobrze. Wczoraj sluz zrobil sie jeszcze bardziej rozowy a momentami nawet czerwony ale dzis jest juz dobrze. Wieczorem dzwonilam do swojego lekarza do Polski to kazal mi jak najszybciej udac sie do lekarza tutaj a przedewszystkim duzo lezec i sie nie przemecza...zobaczymy co bedzie we wtorek ale mam nadzieje ze wszystkoo bedzie dobrze. Trzymajcie kcikuki kochane za moje malenstwo.
 
Do góry