reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

Tusia, teraz to oni sobie mogą. Ten nowy przepis jest już w ustawie i obowiązuje tak długo, jak długo ustawa nie zostanie zmieniona.
MOPSy powiedziały, że wypłacą, ale to tylko ich dobra wola. Zgodnie z ustawą nie mają już takiego obowiązku. Dodatkowo poinformowały, że zamiast dążyć do zmiany tego zapisu, dołożą więcej starań do prawidłowego informowania kobiet o nowym obowiązku. Czyli jeśli będę czekała do 12 tygodnia, nie mam gwarancji, że becikowe dostanę. Jeśli pójdę w 8, taką gwarancję mam.

tak dokładnie ach oni zawsze utrudnią.
Via witamy .
ach a u mnie zamiast porannych to wieczorne mdłości :baffled:
 
reklama
Via - witamy wśród Nas :) Mam nadzieję, że u Ciebie też wszystko będzie dobrze i bez komplikacji.

Patrycjaa - miło mieć wśród tutejszych mamusiek jakąś równolatkę ;)

Pozdrawiam i życzę przyjemnego (bez wymiotowego) wieczorku!!! :)))




 
Witam wieczornie wszystkie lisopadówki! Ja dziś cały dzien spędziłam poza domem i jestem padnięta... coraz częściej przychodzi mi na myśl, że test mnie oszukał. Chciałabym zasnąc i obudzic się dopiero w poniedziałek (drugie testowanie). Teraz spadam na kolacyjkę i jakiś filmik. Życzę Wam spokojnej nocy i miłej niedzieli. :happy:
 
ach a u mnie zamiast porannych to wieczorne mdłości :baffled:

Mnie dopadły dzisiaj w samym środku dnia. Aż się rozpłakałam tak mnie skręcało w środku. Najgorzej, że nie mogłam nic na nie wziąć, bo jak tylko pomyślałam o przełknięciu czegokolwiek, już miałam odruch wymiotny. Jakoś się zmusiłam do herbaty z sokiem malinowym i przeszły. Potem nawet zjedliśmy porządny obiad.
 
witam wszystkie przyszle mamusie, wlasnie 3dni temu dowiedzialam sie ze jestem w ciazy ;-) przewidywalny termin na 11listopada. Mam wiele obaw o ktorych w czasie naszych 9miesiecy chcialabym z wami omowic mam nadzieje ze moge z wami zostac???
 
ja w sobote mialam termin @
dzis test i ewidentnie 1 czerwona krecha
co mam myslec?
jak nie jestem wciazy to czemu @ nie przychodzi
ile mozna czekac i czekac?:(
mam taki dlugi cykl wied od przytulasow do dnia @ czekalam tyle dni i co teraz? znowu nic? jutro mija 3 tyg od przytulasow..
 
reklama
Witam was wszystkie kochane!!! U mnie znowu wczoraj wieczorem pojawilo sie plamienie nie duze ale bylo:-( po nocy wstalam i .-wkladka czysta i od rana tez nic sie nie dzieje oby szybko minelo mi do tego wtorku chciala bym juz byc po wizycie u lekarza zeby wszystko sie wyjasnilo ehhh jeszcze dwa dlugie dni przedemna!!!:-(
24am24 nie wiem za bardzo co tobie powiedziec testy czsem pokazuja falszywy wynik moze zrob jeszcze jeden test trzymam kciuki zeby @ nie przyszla!!!
Yasemeen a ciebie serdecznie witamy!!! Oczywiscie ze mozesz z nami zostac im nas tu wiecej tym wiecej porad, doswiadczen:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry