reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

Witam po krótkiej przerwie - niebyło mnie przez weekend a tu tyle do nadrobienia:)


Dziś byłam drugi dzień w pracy (po 3 tygodniowym L4) i mam dość, coś mnie czasem ból w prawej części brzucha (a w zasadzie niżej brzuszka) łapie, i się trochę martwię, jak jutro znów tak będzie to chyba do lekarza trzeba pójść. A czy was spotkały takie bóle? mam tylko nadzieje że wszystko ok.

A ogólnie to brzuszek rośnie jak na drożdzach:) ale niestety ruchów jeszcze nie czuje, choć ostatnio miałam takie wrazenie że to ruch maleństwa ale to chyba nie to.
 
reklama
Witajcie, wpadam na chwilkę sie przywitać i zaraz zmykam. Niestety nie miałam internetu przez parę dni po tym jak piorun nam obok bloku strzelił. Teraz wszyscy dobijają sie do kompa ,nadrobić straty. Pozdrawiam was serdecznie i zmykam.
Paulinka,trzymam kciuki za jutrzejszy dzień, pogadaj z dzidzią ,niech ładnie sie wystawi :-D
 
A u mnie w domu zanosi się na awanturę :-/ P. skończył pracę 3h temu więc od przeszło 2h powinien być w domu ... a jak go znam jeszcze nie wyszedł i nawet nie zadzwonił ... okropny z niego pracuś :-(
miałam nadzieję, że zrobi jakies zakupy po drodze i zjemy razem obiad a tak to siedzę głodna ...
 
Dziewczyny!! Ja tylko na moment. Wybaczcie mi, że znów tylko o sobie. Na dłużej będę wpadać dopiero po ślubie. Byłam u lekarza. Będzie córa! Ninka! Moja kochana Ninusia.
Pozdrawiam Was wszystkie i całuję mocno. A teraz już zmykam!
 
Witajcie dziewczynki :-)
ale się owocowo zrobiło hehe.
Ja też mam słodką wiadomość na 95% będzie BEATKA!!!
Dzidzia dała się dziś pięknie obejrzeć :-)

Izula gratuluje serdecznie córci
 
Kasiu_B
jeśli chodzi o lekarza to teraz nastąpiła zmiana i pierwszy raz idę do Pani doktor Szymusik do przychodni na Romera.
poleciła mi ją koleżanka, która prowadziła ciążę u Niej w zeszłym roku.
Na priv możemy się zgadać tylko naucz jak o się robi ;)
Dziewczyny a propos truskawek właśnie się ich obżarłam mnóstwo :)
jestem po wizycie przyszłe teściowej także pomału zmykam odpoczywać ;)
 
Izula, Skorpionica - jeszcze raz serdeczne gratulacje ... i zazdroszczę, że już wiecie :-)

Jola - zaraz Ci napiszę testową wiadomość, zobaczysz ją na górze na pasku w zakładce "Twoje wiadomości"
 
reklama
paulinka109 ja to jestem taka panikara, ze jak cos ma date waznosci jeszcze dwa dni to ja juz najlepiej bym nie jadla :) i zawsze mi sie wydawalo ze domowej roboty to bedzie krocej trzymac bo nie konserwantow. A tka z innej beczki.. to o ktorej masz wizyte jutro? Ja przed 12 w poludnie (angielskiego czasu).

ilona85, bólu takiego ciaglego to nie odczuwam ale czasami mnie cos kuje jak gwaltownie wstane np. a to normalne, juz o tym rozmawialysmy na forumi wiekszosc z nas tak ma.

Kasia_B wspolczuje, ze sie szykuje klotnia.. pamietaj ze nie wolno Ci sie denerwowac :(

Izula82, gratuluje coreczki :D widze, ze sie bardzo cieszysz, liczylas ze bedzie panienka? :)

Skorpionica Tobie tez oczywiscie gratuluje Beatki :)
 
Do góry