reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

reklama
aqua tez tak sadze ale nie chce sie rozczarowac ,wiec na razie ciesze sie tak na 99% ale za 2dni powtorze testy i sie okaze co i jak :tak: a do lekarza to nie predko w UK kobiety ciezarne nie maja kontaktu z ginekologiem tylko z lekarzem rodzinnym albo polozna :-( a pierwszy SCAN okolo 12tc :eek: no nic na tym etapie pozostalo mi tylko czekac i nie tracic nadziejii;-) :-D Pozdrawiam i milego dnia zycze :-)
u mnie jest podobnie tylko że na pierwszą wizyte do lekarza mogę się umówić w 9tc , a powiedz mi robią wam więcej usg niż jedno , bo u mnie jest tak że robią tylko raz połówkowe , no i jeśli chcę to mogę na wizycie u lekarza zarządać skierowania ale wtedy muszę za to zapłacić , ewentualnie mogę naściemniać że się źle czuję i mam obawy itp i wtedy mi da ,tak robiłam w pierwszej ciąży hehehe
 
Witam Was Listopadóweczki :D
Chciałam się przywitać :)
Mamy już z mężem synka 2,5 letniego, teraz był pierwszy cykl starań o drugie maleństwo i zaskoczyło od razu :)
Dziś rano na teście zobaczyłam dwie kreseczki - chociaż drugą ledwo widoczną, ale JEST :) Objawy już miałam od tygodnia i podświadomie czułam, że to TO - tym bardziej, że podobnie miałam w ciąży z Szymkiem - szczególnie jeśli chodzi o piersi. Póki co tylko test zrobiłam - czy któraś z Was robiła też betę?? Bo ja betę robiłam (w nadziei, że coś wyjdzie) 8 dnia po owu, ale nic nie wyszło :p (Za wcześnie) Natomiast teraz, w dzień spodziewanej @ delikatna kreska :) (Bobo test niebieski o czułości 10 mIU/ml, zwykle są 25 mIU/ml. Nie wiem czy robić betę, bo się później (znając siebie) będę dopatrywać czy oby na pewno dobrze rośnie, porównywać i stresować. A z Szymkiem bety nie robiłam. Z drugiej strony martwię się, że taka blada ta kreska wyszła :p powtórzę test za dwa dni i zobaczymy :)

w piątek umóiłam wizytę do lekarza, z racji tego że ostatnią ciążę - a raczej ostatnie 3 m-ce przeleżałam w szpitalu (więcej o tym czemu leżałam w szpitalu możecie przeczytać na : https://www.babyboom.pl/forum/ciaza...aj-moze-uratowac-zycie-twojego-dziecka-19582/)

Trzymajcie kciuki abym na dłużej u Was została :)))

Termin mi kalkulatory z netu wyliczyły na 22 listopada 2011 :)
 
Ostatnia edycja:
u mnie jest podobnie tylko że na pierwszą wizyte do lekarza mogę się umówić w 9tc , a powiedz mi robią wam więcej usg niż jedno , bo u mnie jest tak że robią tylko raz połówkowe , no i jeśli chcę to mogę na wizycie u lekarza zarządać skierowania ale wtedy muszę za to zapłacić , ewentualnie mogę naściemniać że się źle czuję i mam obawy itp i wtedy mi da ,tak robiłam w pierwszej ciąży hehehe

Witam sie zrana dziewczyny :-D spac nie moge :eek: u nas jest tak ze pierwsze okolo 12tc a potem jest to polowkowe no i slyszalam ze ewentualnie robia 3 pod koniec jesli chodzi o decyzje cesarki itd albo jakies komplikacje :tak: wiec kombinuj ile wlezie zeby Ci zrobili USG :tak:
Rysica 3mam kciuki &&&& no i witam w naszym nie wielkim gronie :tak:

Obudzilam sie dzisiaj z ogromna pustka w zoladku i glodna bylam :-D Zjem cos i pewnie pojde spac :-D Milego dnia wam zycze dziewczyny ;-) :-)
 
reklama
Jak jest blada kreska to nie ma co powtarzać tylko trzeba kase na pampersy odkładać :-D
Też miałam słabą kreskę która została potwierdzona przez lekarza :)
Ja przed @która nie przyszła sucha jak pieprz byłam i nie wyskoczyły mi niespodzianki na twarzy jak to zwykle bywa:)
 
Do góry