reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

reklama
powiem ci że Kubę urodziłam mając 29lat i cieszę się że udało się przed 30-tką , a teraz druga dzidzia i więcej nie planuję chociaż mój chciałby
najważniejsze że masz go przy sobie , mi mój bardzo pomagał na początku jak się Kuba urodził i mam nadzieje że teraz też tak będzie ;-)
 
haha dobry pomysł ;) jeszcze zobaczymy jak będzie ,bo ginekolog mi powiedział ,że dziewczyny w moim wieku najczęściej rodzą przed terminem ;/
 
Czesc Dziewczyny,
Ja dzis mialam pierwsza wizyte u lekarza, orientacyjny termin mam na 12.11.11. Na pierwsze usg wybieram sie za poltora tygodnia.
To moja pierwsza ciaza i jakos dziwnie sie czuje. Generalnie fizycznie nie mam zadnych objawow, jedynie ziewam czesciej niz zwykle. Czuje sie normalnie i mimo iz zaczelam czytac rozne fora i przegladac strony internetowe to czuje sie jakby to wszystko dzialo sie gdzies obok mnie. Czy ktora z Was tez tak miala?
W sumie udalo nam sie z mezem bardzo szybko, bo za czwartym podejscie :) i jakos trudno mi to wszystko ogarnac. Zeby tylko wszystko prawidlowo sie rozwijalo.
Narazie poza nami nikt jeszcze nic nie wie ale chyba w piatek poinformujemy przyszle babcie.
Pozdrawiam

ganngzu33hpz5r3k.png
 
Ostatnia edycja:
angie80 doskonale Cię rozumiem... ;)

Ja też dużo ziewam :p (i poza tym, że @ nie przyszła i mam ciężkie piersi) to chodzę siusiu częściej, ale może dlatego, że pochłaniam dziennie ok 3l wody :p

No ok, boli jeszcze trochę brzuch ale tylko jak się zbierze powietrze, które nie może się wydostać, ale to tylko chwilami jest... ;P

Reszta jak do tej pory bez zmian :)
 
Witam wszystkie nowe listopadowe mamusie:)
Mój lekarz jest na urlopie, wraca 28 i na 28 na 20:20 mam umówioną wizytę, cały czas myślę pozytywnie.
Czuję się dobrze, poza faktem, że jak tylko otworzę rano oczy to mam mdłości. Wczorajszy dzień był pierwszym w którym nie wymiotowałam (od chwili kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży), ciągle wydaje mi się, że coś nieładnie pachnie, i nie mogę patrzeć na ziemniaki ani smażone mięso. Poza tym bolą mnie piersi i powiększył się ich rozmiar ;-)
Na razie jestem na L4, u nas w Placówce nadal szaleje ospa i inne bakterie i zarazki męczą dzieciaki, więc nie wracam.
Poczekam do 28 i zobaczę co mi powie gin.
Tak w ogóle to nie dopuszczam myśli, że coś z maleństwem jest nie tak, jest dobrze. koniec. kropka:)
 
Martyna ja urodziłam w 18 urodziny :) o terminie i wszystko było ok :) tyle że już ponad rok byłam mężatka :) . Teraz po 9 latach znowu jestem w ciąży i ta pierwsza bardziej beztroska o dziwo była :-)
 
reklama
martynka21640, ja też nie planowałam. Mam 21 lat, jestem na 1 roku studiów ale od razu wiedziałam, że chcę tę dzidzię. Moja mama była w niezłym szoku, ale w sumie od roku mieszkam już z moim chłopakiem i nie było strachu... no, może trochę. Wiadomo, że życie się zmienia, ale będzie dobrze :))))
Tylko teraz każdy "kiedy ślub?" a ja najchętniej powiedziałabym, że jak się dzidzia urodzi, a mój A. to się ślubu boi. Nie wiem dlaczego z jednej strony, bo teraz i tak jesteśmy rodziną, ale kto zrozumie facetów do końca... może się kiedyś przekona.
 
Do góry