reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Jeszcze Mama290 i Kachha86 maja zaplanowane cc.
No i liczymy na sn - Karcia, Stokrotka, juz po terminie, Natalkus tez. Wiec na pewno bedzie sie dzialo :)
Czop moze nie odejsc w ogole, tak jak wody, kazda inaczej ma porod.
 
reklama
Jeśli chodzi o czop to moja mama mi mowiła, że i przy mnie i przy moim bracie nic takiego nie miała, i być może nie zauważyła przy korzystaniu z toalety, albo dopiero podczas porodu odszedł.

Strasznie mnie dzisiaj ciągnie w dół brzuch. Normalnie jakby mały miał mi zaraz wypaść spomiędzy nóg...
 
ja idę spać. kurcze jedna nocka zarwana a ja chodzę i przysypiam co chwilę na siedząco. Jasia położyłam. zaczekam aż zaśnie i muszę odespać bo nie dam rady.

mama. super ten otulacz :-) ja muszę się do Gdyni wybrać bo u mnie kiepski wybór materiałów :-)

ja na jutro odkładam plany szyciowe. dziś bym tylko pewnie materiał zmarnowała. dziś z rana w ogóle miałam ból brzucha taki jak na okres a teraz mnie skurcze łapią. ale to może być ze zmęczenia
 
My pieczemy w maszynie do chleba z lidla, tam są przepisy ale mój go zmodyfikowal, kiedyś pracował lata jako piekarz. Robimy na oko, pozaznaczal mi na takim pojemniku ile jakiej mąki mam wsypać potem woda,drożdże,sól, cukier, siemię lniane,otręby,słonecznik, łyżkę margaryny. Więc nie mam jakoś tako dokładnego przepisu, ale chlebek.dobry i nie jest taki zbity bo mniej mąki dajemy niż w przepisie :-)

W przyszłym tygodniu minimum 4 cc no i mam nadzieję że kobitki po terminie już uwodzicielski bo współczuję tego czekania wam. Powodzenia
 
Hey dziewczyny informuje że w poniedziałek 26 października o 22.10 urodziłam córeczkę Nadie. Jest malutka waży 2640g i mierzy 50 cm. Dostała 10 punktów i juz od wczoraj jesteśmy razem w domu. Poród odbył się w Piasecznie z dwiema dawkami znieczulenia zewnątrzoponowego bez niego tracono ze mną kontakt z bólów krzyżowych dostawałam drgawki itp. Wiec jeśli macie możliwość skorzystania z tego znieczulenia to polecam ale nie eliminuje ono bólu całkowicie tylko zmniejsza do poziomu który byłam w stanie kontrolować. Dosyć wspomniana najważniejsze że mam zdrowa śliczna córeczkę a reszta nie ważna trzeba zapomnieć jak najszybciej i cieszyć się maleństwem. Czopki minie odszedł albo go wcale nie zauważyłam wód plod owych tez juz nie było prawdopodobnie same się w chłonny.
 
reklama
Do góry