reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Czekam do roczku z obcinanie ale duzo osób bierze go za dziewczynkę przez te włosy. Mam też problem bo ja uczesze a one w cały świat się układają. Jakby to była dziewczynka to jakieś spinki a tak.

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Hmm mi nie wygląda na dziewczynke. Teraz chłopcy często noszę dluzsze włosy, także chłopak na czasie ;)
Moja siostrę tez brali ciągle za chlopaka, nawet pan jej w kościele zwrocil uwagę, żeby czapkę zdjęła ;)

Napisane na HTC One_M8 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Moja jak widzi że.ktoś je to chodzi za nim i buźką rusza am am. Masakra bo dopiero co zje swoje i juz by jadła. Czasami to nie wiem czy dawać, bo zjadła by dużo czy nie dawać ehh:(
 
spóźnione ale serdeczne życzenia wszystkiego najlepszego dla Nadii

fajne te wasze dzieciaczki
jakoś mi się większe i doroślejsze od Krzysia wydają
postaram się też jakieś zdjęcie wstawić ale to jak ze smarków wyjdziemy

u nas prawie wszyscy przeziębieni a w niedzielę roczek :hmm:
 
Hmm mi nie wygląda na dziewczynke. Teraz chłopcy często noszę dluzsze włosy, także chłopak na czasie ;)
Moja siostrę tez brali ciągle za chlopaka, nawet pan jej w kościele zwrocil uwagę, żeby czapkę zdjęła ;)

Napisane na HTC One_M8 w aplikacji Forum BabyBoom
Bo ubrany w typowo chłopięcy strój ale jak tylko coś neutralnego założenie to wszyscy go biorą za dziewczynkę [emoji2]

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kupiliśmy kurtkę w Pepco bo u nas dziś rano było -2 :(.
Mała ma takie zatwardzenie ze nie może się załatwić i aż ją pupka boli :( nawet Czopek nie pomógł. Co zrobić??? Jeszcze sliwke dam, jogurt juz jadła, masakra jakas.
 
Nie mamy ostatniej dawki WZW a.oni się nawet nie upominają. Pamiętam ze jak ja byłam mała to aż do mamy dzwonili za mną.
Jutro jedziemy na wieś, znów pakowanie, coraz więcej tego wszystkiego
 
reklama
Moja całkiem podobnie reaguje jak widzi się z rówieśnikami jest bardzo pobudza koniecznie chce sie bawić tym samym... potrafi zabrać a raczej wyrwać swoją zabawkę... jest wielkim nerwusem mam nadzieje ze jej przejdzie...
Jestem wreszcie po imprezie urodzinowej... mała dostała mnóstwo zabawek polecam stolik z fisher price z różnymi manualny mi zabawkami... ciuchcie z przyczepka i zwierzątkami i pieska śpiewającego i jeżdżącego sterowany pilotem REWELACJA mała godzinę sama się z nim bawiła... noi wózek dla lalek ze smoby malutkii tzn nie wyższy od niej... dzieciom które dopiero uczą się chodzić może służyć za pchacz łatwo się steruje j jest mega stabilny...
Jeden problem... pół salonu jest w zabawkach nie ma wyjścia trzeba zrobić małej pokój w moim gabinecie...
Wnuczka, wstawiłabyś linka do tego wózka? Moja dostała na roczek pieniądze od mojej siostry, która mieszka w szwecji i nie była na roczku. Zapytałam co by kupiła gdyby była na miejscu to powiedziała, że wózek właśnie. I chciałabym kupić przez internet a nie wiem który, bo właśnie bałam się że będzie za duży.
 
Do góry