reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
Mój rano je kasze na mm lub na krowim mleku. W żłobku dostają roślinne mleko. Generalnie daje mu teraz wiecej krowiego. Mleka samego mm nie chciał pijac wiec dawno butli nie dostaje. Nawet kakao go nie przekonalo ale i tak czasem mu robię, a noz sie skusi ;) Generalnie rano dostaje gotowca. Ja wychodzę przed 6 i nie zawsze sie wrabiam z gotowaniem kaszy. Po za tym je przetwory mleczne.
Gotować specjalnie nie gotuje osobno bo on i tak chce to co my więc gotuje tak, zeby zjedli wszyscy.

Napisane na HTC One_M8 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam jest tu kto ?
Lato w pełni to szkoda czasu na Internety :)
Jak urlopy?
Jak praca?
Co u Was?
No i najważniejsze jak dzieciaczki ? :)
Pozdrawiam wszystkich :)
Ps. Może jakieś fotki wrzucimy ?
 
Hej!
Szkoda czasu i nie ma kiedy ;)
Młody zdrowy (w końcu bez kataru!) Także nie jest źle :)
Już jakoś ogarnęłam się z powrotem do pracy. Jestem mniej zmęczona i lepiej zorganizowana. Maż mi więcej pomaga i z pracami domowymi i z Młodym wiec nie mogę marudzić.
A urlop mi się marzy ale na razie się nie zapowiada.
A Młody ma się dobrze, fajnie się rozwija, ma fazę na mówienie i pojawiają się nowe słowa albo np. "To moja" ;) Buzia mu się nie zamyka ale jednak mało wyraźne te słowa. Jedak dogadać możemy się bez problemu. Zawsze jest sprawiedliwy, jak przytuli mame to zaraz biegnie do taty robi to samo, jak nas karmi to tez po równo :) Jest niesamowicie energiczny. Nie chodzi tylko biega, jest w ciągłym ruchu. Je sam i nieźle mu to idzie. Ale odpieluchowanie słabo. Lubi latać w samych majtkach ale zero komunikatu o sikaniu, tylko sika pod siebie i srednio go to rusza :/ Ze smoczkiem tez slabo ale większy problem to my z tym mamy niż on.
NaNa a co u Ciebie?

Sent from my HTC One_M8 using Forum BabyBoom mobile app
 
Dziewczyny u mnie od trzech nocy akcja PIĄTKA... masakra gorączka prawie 40 stopni tylko nocą... myślę że to też trochę x przegrzania... w domu upał na dworzu jeszcze gorzej... a do tego biegunka jak zwykle przy zębach... nawet przez chwilę zatesknilam za pieluchami... bo raz nie udało nam się do biegnąc do łazienki... równe dwa miesiące bez pieluchy... my uczymy się wierszyków... wlaz kotek na plotek mówi ślicznie wszystkim nawet kotu i mrowce... uciekaj myszko do dziury z małymi podpowiedziami tez powie... jest tak słodka kochana... chociaż często daje w kość...
 
Młody długo był zdrowy... goraczka i duszący kaszel :( jutro pójdziemy do lekarza, dobrze, ze mąż z nim może zostać

Napisane na HTC One_M8 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U nas po gorączce bez żadnych innym objawów... pierwsza piątka na wierzchu... myślę że w naszym przypadku to upały brały górę...
 
Do góry