reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Hej dawno mnie nie było.
No my długo nie urządzimy pokoju dla małej bo mamy tylko 2 pokoje . Także nie pomogę.
Mała uwielbia tańczyć , jak tylko będzie możliwość to muszę gdzieś poszukać jakiś zajęć dla niej .
Można się z nią dogadać , bo kilka rzeczy nazywa po swojemu . Ale dalej nie mówi zdań :(

Czy wasze maluchy też mają taki apetyt ? Moja teraz ciągle chodzi i woła am, am
 
reklama
My też mamy tylko 2 pokoje więc wybieranie mebli to na razie odległy temat. Zastanawiam się tylko, kiedy wymienić łóżeczko.
U nas na razie tylko pojedyncze słowa np. kawa, bluza, buty, woda, itp. Zależy co mu się spodoba.
Jesteśmy na dobrej drodze do pozbycia się smoka, także jest szansa, że się rozgada.


Napisane na HTC One_M8 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Meble zamówione tapeta tez... łóżko dzisiaj doszło resztę za miesiąc... pozostałe dodatki musze wybierać żeby zdążyć z pokojem na drugie urodzinki...
Łóżko koniecznie musiałam wymienić bo mała wchodziła i wychodziła bez wyjmowanie szczebelek... kupiłam bardzo niskie i bezpieczne białe sanie z kidkraft polecam...
Moja córka przez całe lato mało jadła bardzo poszła do góry ubranka 92 spakowane i wyniesione na strych... od dwóch tygodni zaczęła jeść lepiej nawet musze jej dozowac... uwielbia zupy zjada ich tyle co ja... masakra... dostaje dwa razy na dzień i wreszcie kupki się unormowaly... są co drugi dzień czasami codziennie... mała często opowiada bajki wymysla różne historie np o panu który zjadł dużo ketchupu i musiał jechać do szpitala bo go brzuszek bolał itp... po prostu bajki...
 
Cześć :)
Jak tam jesień u Was się zbliża ?

Malaja szczepiłas na te mmr ?

Co się u Was pozmienialo dziewczyny ? Może kolejne ciążę ? Albo jeszcze coś innego :) ? Zaglądacie tu czasem ?
 
No i mam pytanie ... Jak tam nóżki waszych pociech ? Moja miała zawsze proste , a teraz jej się zrobiły trochę takie "iksy". Martwi mnie czy z tego wyrośnie :(
Na necie pisze że to normalny etap w rozwoju ale czy ja wiem.
Czekamy do bilansu dwulatka i będziemy myśleć czy rehabilitacja czy co
 
Cześć. U nas ostatnio niewiele się zmienia. Pogoda fatalna. Mała nadal chodzi do zlobka nie choruje ale miewa katar jak to we wrześniu i dlatego jeszcze nie szczepilam..ale przymierzam się. ..
Mała gada coraz więcej. Śpiewa sto lat. ..uwielbia bawić się telefonem...

Koslawosc kolan jest fizjologiczna i powinna się wyrównać do 6 roku życia gdzieś. Moja 5 latka nadal ma trochę koslawe ale jest to w normie.
 
Ja zapisałam córcie do ortopedy bo wydaje mi się ze minimalnie lewa stope stawia do środka wola sprawdzić i upewnić się... buciki po domku znów danielki niby profilaktyczne...
Zmiana jedna właśnie skończyłam po długich 10 miesiącach brać antybiotyk na cerę... efekty są ogromne chodź blizny zostały...wątroba ledwo zipie ale ratuje sie ziołami...
Oficjalnie zapowiadam od stycznia starania o kolejne dzieciątko tak bardzo bym już chciała... jak widzę niemowlęta brakuje mi swojego w domku...
Córcią wreszcie zaczęła bawić się lalkami nosi karmi buja i mówi jej wszystko tak jak ja do niej... teraz będziemy zajadac klusie bo brzuszek masz pusty... przestań marudzić bo głową mnie boli itd...
 
Witam :) tu to już mało kto zagląda :(
Co tam u Was dziewczyny ? Co u dzieciaczków?
U naj jakoś leci . Do dziś pogoda była piękna. Mała mówi więcej słów , ale zdań jak nie było tak nie ma . Nawet nie łączy zbyt wielu. Ale dogadać się można. No i unie skarżyć jak się zapytam co się stało.
Był kaszel jeden dzień , ale dostała leki i zniknął .
Czasem jest niegrzeczna , w szczególności jak nie śpi po południu .
Pije jeszcze mleko a ogólnie jadła by ciągle coś :p. Waży coś kolo 14 kg , a fotelik robi się za krótki :/.
 
Ja zaglądam czasami. Moja swój fotelik bedzie miała do osiemnastki bo jada nie mało, ale ciągle jest maluteńka...
Mówi sporo. Używa już bardzo wielu słów, można z nią porozmawiać, odpowiada na pytania. Zdania składa z kilku słów, ale sporo mówi po swojemu i nie każdy ją rozumie- czasami nawet ja mam problem.
 
reklama
Dopiero co narzekalam że nie mówi i powiedziała pierwsze zdanie :p.
Rozgadala się ale w słowa , mówi dużo słów , zaczęła gadać po swojemu jakieś zdania. Śpiew a panie janie , pani zo zo zo... ,
Ogólnie dużo mówi dużo rozumie, pamięta drogi co jest dla mnie szokiem . Jest bardzo pamietliwa co jej obiecam to musi tak być bo pamięta bardzo. Zaczyna się czasem tulić bo u nas był deficyt w przytulanie
 
Do góry