reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

85justyna a kiedy mialas ostatnia@ ktory to tydzien ciazy. Ja robilam bete w czwartek i bylo 44 nastepna zrobie w pon a we wtorek ide do ginekologa. Ta ciaze chce zeby prowadzil ten co poprzednia mam do niego zaufanie i jest cholernie dobry choviaz drogi
 
reklama
Dzień dobry :)

Justyna,

Trzymam kciuki za poszukiwanie lekarza i serduszko na kolejnej wizycie ja idę w środę bodaj 11.03 :tak:
Mnie prowadzi ten sam lekarz co w ciąży szczęśliwej. Jest naprawdę dobrym specjalista i zawsze mogę na niego liczyć, a to w końcu też jest ważne.

Uciekam ogarniać chałupe, a potem zabieram młoda do prababci :)

Poranek rozpoczęłam mdlosciami wiec oby potem było lepiej.

Miłej soboty kochane [emoji8]

Wysłane z mojego Sony Xperia E1
 
Hej wszystkim ja dzisiaj pobudka o 6 rano, niestety moj maly lobuz juz o tej godzinie ma mega duzo energii;)

Ja tez bylam u lekarza ale niestety nic nie bylo widac ostatna @ mialam 20 stycznia ale owulacja mi sie bardzo przesunela i na 100% byla dopiero 13 lutego wiec lekarz powiedzial ze to normalne ze jeszcze nic nie widac i tez kazal mi przyjsc 11 marca.
Bety nie robilam ale nie mam mozliwosci isc rano , powiedzcie czy mozna bede zrobic w poludnie czy raczej wskazane jest rano ze wzglegu na duze stezenie hormonu?
Ja cos mam jakies przeczucia ze z tego to nic nie bedzie;/ nie mam zadnych obiawow- porownujac to w poprzedniej ciazy bolaly mnie piersi i jakos ten brzuch bardziej bolal :/
 
Mi tez nic nie ma zero bolesnych piersi zero mdlosci czy jakichkolwiek inych objawow ale moze po prostu przy moim dziecku nie mam na nie czasu albo zwyczajnie jest zanwczesnie
Ja owulacje mialam ok 15 do lekarza ide we wtorek na pierwsza zaciazona wizyte. Bete mozesz robic o jakiejkolwiek godzinie tyle ze nie wiem czy znajdziesz miejsce gdzie ci pozniej niz rano krew pobiora ja sie targalam rano z malym na badanie.
 
No mam taka jedna miejscowke gdzie jest 24h 7dni w tygodniu, tylko w innym miescie bo w moim malym miasteczku to 3 razy w tygodniu od 7 do 9 tylko.

To tak mniej wiecej jak ja z ta owulacja;) to dopiero 2 tyg minęły ;) to jest szansa ze cos juz bedzie widac. Daj znac ja bedziesz po wizycie;)
 
Oletka,

Bete możesz robić o każdej porze. Nie ma to żadnego znaczenia. Ostatnia @ miałyśmy podobnie ja 22.01. Ale owu była już 2.02 wiec u mnie na wizycie był już pęcherzyk :-)

Wysłane z mojego Sony Xperia E1
 
Kamilove
Chyba sie skusze na ta bete i podjade ale boje sie troche, wiecie zawsze to jakas nadzieja ze ten test pozytywny a jak beda zle wyjdzie to juz pozamiatane;/
 
reklama
Ja tak sobie myśle ze jak teraz pójdę do lekarza to niewiele mi powie ,pozatym ze mam brać Folik i duzo odpoczywać . Dlatego postanowiłam iść dopiero za 2
tygodnie. Ja miałam owulacje ok. 8-9 Luty. Objawów nie mam żadnych, może poza uczuciem klucia w podbrzuszu od czasu do czasu. W wcześniejszych ciążach nudnosci i wymioty pojawiały sie dopiero ok.7 tygodnia.
 
Do góry