reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

A dlaczego mamy nie pic wody gazowanej jak tak samo zdrowa jak gazowana tylko moze wzmagac apetyt tak mi dietetyk powiedziala
Nie wiem po co ci zlecil takie badania ale nie martw sie bo lekarze roznie zlecaja jedni kaza robic na wszystkie mozliwe choroby weneryczne inni tylko na hiv i hcv jeden zleci badania genetyczne inny nie to zalezy od lekarza wiec spokojnie. Moze zapytaj sie go czy konieczne sa te badania chociaz jesli on ci je zlecil to powie ci ze tak .
Ej ja nie wiem bo nie pamietam ale jak robilam w poprzedniej ciazy 1 prenatalne to najpierw pobierali mi krew ale do teraz nie wiem co to byly za badania ale chyba genetyczne jakies bo dostalam je razem z pelnym wynikiem prenatalnym moze to bylo to pappa czy jak to sie zwie a nawet nie wiedzialam :-) ja sie w pierwszej ciazy malo tym interesowalam bo jakos nawet na ulamek sekundy nie przyszlo mi do glowy ze xos moze byc nie tak
Aguuu ja z moim pierwszym przelezalam cala ciaze ciezkiemzadanie ale wykonalne wiec glowa do gory laptop na kolana i nadrabiaj odcinki aeriali z ostatnich 10 lat nedzie dobrze .
 
reklama
Dziewczyny a co niektóre dziś tak panikuja ;) zamiast swiateczny nastrój włączyć to rozkminiaja ;) Witam nowe mamy, Aguu przede wszystkim pozytywne myślenie pomaga :) Migduch na pewno wszystko jest ok inaczej by ci sie kompletnie tydzień ciąży nie zgadzał zresztą lekarz by powiedział. A co do tych testów to tez pewnie zaproponował po prostu bo moze teraz duzo kobiet robi. Ja pewnie zrobie dla świętego spokoju. A teraz to chyba ide spac bo padam po pracy a jeszcze jutro musze iść ; ( na szczęście tylko na 4h.
 
Nikt nie mówi że nie zdrowa jest gazowana ale zawi dwutlenek węgla może powodować wzdęcia i zgagę. Jeśli jednak na ciebie tak nie wpływa – nie musisz rezygnować z wody z bąbelkami;-)) mi do tej pory nic nie było teraz właśnie wzdęcia po niej mam i musze zastąpić niegazowana ;-)) pewnie kwestia przyzwyczajenia
 
Jak tam przygotowania do swiat i jak sie czujecie dziewczyny:) ? Ja to ogolnie dobrze tylko cos biodra zaczynaja mbie bolec i to nie jest fajne w sumie to ja mialam taki problem ale w 8 9 miesiacu a nie na poczatku
 
Ja właśnie wyjęłam piernika z piekarnika ;-) gotuje jajka na pastę jajeczna i do koszyka trzeba jutro iść do Kościółka;-) a jak u Was?
 
Macie rację nie ma co się nakręcać. Trzeba myśleć pozytywnie. Ja za wiele potraw nie będę szykować na święta, gdyż w pierwszy dzień świąt idziemy do teściów na śniadanie i obiad, a w drugi do mojej mamy. Porządki gruntowne już dzisiaj dokończyłam. Jutro jeszcze na zakupy, zrobię ciasto, pójść ze święconkom i takie powierzchowne porządki typu zetrzeć kurze, odkurzyć... Teraz aktualnie się relaksuje w ciepłej kąpieli i jem lody śmietankowo-truskawkowe.
 
No ja święta w łóżku.. Ale pisanki już zrobione :) trzeba nastawić sie pozytywna energia i na pewno w środę na kontroli wyjdzie wszystko ok :) mamę musze tylko wybłagać o żurek bo cos sie wacha :)
 
Ewel ja tez jestem w ciazy i czasami czytam a nir doczytam wiec nie ma co atakowac bo raczej napisalam to z humorem niz z przekora.
Ja dzisiaj nie zrobilam nic ale planuje jeszcze sernik i zurek na jutro a w niedziele jade do rodzicow i bede sie byczyc. Ja juz przytylam 1 kg co mi w ogole nie sluzy ale moja gin mowi ze jestem szczupla i zebym sie nie nakrecala.
Dobra ide pomimo moich meeeegaaaa mdlosci
 
A ja dzisiaj się obijałam, i będę wszystko robić jutro, bo coś się nie bardzo czułam, brzuch i pachwiny mnie bolały :/ tylko dziś wykombinowałam sałatkę :) z koszyczkiem wyślę narzeczonego jak wróci rano z pracy, a ja będę siedzieć i pichcić w kuchni. Lecę zaraz farbować włosy do mamy, bo nie mogę na swoje odrosty już patrzeć :/
 
reklama
Ja zabrałam się za robotę koło 16 jedzonko prawie zrobione zostało tiramisu i sernik oraz i ogarnąć dom. Damy radę dzie do południa było mi ciężko się zebrać.
 
Do góry