reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Mojej małej przebijają się czwórki. Źle to znosi. Jest płaczliwa, marudna a dziś cały czas prawie śpi...Taka marniutka...
Dwójek nadal brak ale czwórki wychodzą...

Wczoraj byliśmy w sali zabaw. Wchodziła na zjeżdżalnie sama po schodach i sama zjeżdżała. Moje dziecko nie zna strachu :))

Moja je prawie wszystko ale wcale nie uważam, że tak powinno być. Dziecko ma jeść zdrowo, a nie wszystko jest zdrowe :)
Moja je panierowane i smażone, jada słodycze, ciasta, czasami czekoladę, ale to dlatego, e tak jest karmiona w żłobku. W domu bym jej takich rzeczy nie dawała.
Suszone owoce jada czasami
 
reklama
Żurawina słodka raczek kwaśna kupuje w sklepie eko pną nie jest moczowy w żadnym słodkim stropie... morele tez zajada o daktyle ale je najmniej bo są słodkie moje ogólnie słodkich rzeczy nie je do tego stopnia ze nawet słodkiej herbaty nie wypije ode mnie no ja słodze... a ma czekoladę mówi ble ble...
W sumie powoli zaczyna mówić np. Bardzo ładnie mówi słowo dzidzia bach albo dzidzia am am albo dzidzia piciu... mówi też tam i tu i co najważniejsze rozumie różnice...
 
To jest oddział żłobkowy w przedszkolu. Dla dzieci powyżej 1 roku życia więc gotują tak jak dla wszystkich dzieci. Ogólnie zdrowo- domowe ciasta drożdżowe, dużo owoców, warzyw, fajne zupy...ale to już nie jest takie niemowlęce jedzenie.

Moja mała dzisiaj śpi już drugi raz w dzień. Wstała o 9, o 11 poszła spać i teraz znów poszła spać. Myślicie, że powinnam się martwić? Jest taka przytulaśna dziś...
Może to być od tych zębów? Miałyście takie incydenty że dzieci tyle spały...???
 
Moja Nadia tez ma fazę na spanie nie poznaje jej... wczoraj w dzień spała ponad dwie godziny a spała by dłużej gdybym jej nie obudziła a to nienormalne bo max godz w dzień śpi a na noc poszła o 21 i spała do 730 to nie moje dziecko... dzisiaj spała prawie dwie godz w dzień i juz śpi na noc mam nadzieje... jest trochę maruda ale ostatnie czwórka wyrzynaja się już bardzo długo o jest masakry żniw duża jakby z piątka od razu wychodziła a to niemożliwe... lekki gesty katar z jednej dziurki od strony zęba... mam nadzieje ze lada dzień minie...
Która z Was jeszcze nie szczepila po roczku? Zostałysmy same...
 
ja nie szczepię na razie na mmr. W lecie zaszczepię ostatnią dawkę dpt...

Dzięki...uspokoiłyście mnie z tym spaniem. Mała robi też dziwne kupy więc to chyba przez te "4"
 
U nas spania mniej niż zwykle zawsze spała do 10 teraz wstaje o 7:30 lub 8:30.
Też leci z noska i nie wiem czy katar czy choroba bo raz rzadkie, raz gęste.
Apetyt ma, pije trochę mniej .
My nie mamy ostatniej WZW bo wiecznie coś. Mmr - z tym jeszcze poczekamy .
 
reklama
Aha o moja mniej mówi, mama, tata to ok ale resztę o umiała to chyba zapomniała.
Ma też etap że musi być mama, wszystkim się chwali mamie , zniknęła na moment krzyczy mama, zostaje z tatą wola mamę i tak ciągle.
Wczoraj nie chciała zasnąć a mieliśmy gości, zamknęła jej drzwi do pokoju i ... zasnela sama :p
Ja w południe usypiam w wózku lub na rękach czasem mi zasypia
 
Do góry