reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe Mamusie po raz kolejny w ciąży

Sama nie wiem, czy czytać ten wątek. My wciąż się wahamy..Teraz jestem na etapie, że "nie". Myślę, by mieć drugie kiedy Maja pójdzie do szkoły (tutaj jest tak, że np. Maja kończy 4 lata 2.12, to już 3.12 idzie do szkoły). Jak tak sobie Was podczytuję, to znów pragnę być w ciąży..Jejku, stoję na rozdrożu...Gratuluje wszystkim "ciężaróweczkom" :)
 
reklama
Ibi no ja też miałam tak samo. jak byłam w ciąży um.mi się skończyła a potem to już tylko Kuroniówka mi została...niestety tylko przez pół rku...dlatego wolałam znaleźć nową pracę aby mieć pieniążki, może um. na stałe i znów zabieram się za macierzyństwo...ale wierz mi gdyby tylko sytuacja finansowa mi na to pozwoliła to też już bym była w ciąży...;-):tak:
 
Anii dokładnie tak:) U nas jest ciężko ale dajemy radę. Jeśli będzie tragicznie to dzieciaczki do przedszkola i żłoba pójdą.. a ja do pracy :))
 
Ibi, na litość, dlaczego "jak będzie tragicznie to dzieci pójdą do żłobka...przedszkola..". Ja myślę, że to szalenie ważne, by mieć kontakt z rówieśnikami. To dobrze wpływa na rozwój społeczny. Szczerze pisząc, to Maja nie musi, ale ja chcę by poszła do ichniejszego żłobko-przedszkola (cholera wie jak to nazwać, bo jest od 0 do 4 lat, a potem szkoła) aby mogła wychowywać się poniekąd wśród osobników o podobnych zainteresowaniach ;)
 
Pola strasznie chciałam siedzieć w domku z córką i mam nadzieje że sytuacja finansowa pozwoli nam na to że i z drugim dzieckiem będe w domu aż nie pójdzie do przedszkola. I tej wersji się trzymam. Ale nigdy nie wiadomo jak się życie ułoży więc i taką opcję mam z tyłu głowy.
Buziaki
 
hm....podzielam zdanie Poli- żłobek jest fajny- chos wiem, ze co niektórzy mówia ze to ostatecznosc..oby nie chorowało tylko i basta:tak:choc moja kolezanaka jest obruszona ze wysyłam Sare do złobka- ona moze sobie pozwolic na siedzenie ze swoja corka w domu- ale w sumie nie o to chodzi- bo długo sie zastanawilismy czy szukac kolejnej opiekunki i wybralismy złobek- pani zastanawia sie czy przyjac ja na cito- jutro da odpowiedz- wiec trzymajcie kciuki.....nawet szukałąm prywatnych złobków- ale w Lublinie nie ma- przedszkoli prywt. mnóstwo a złobków nie.......wierz ze moeje towarzyskiej Sarence dobrze tam bedzie:-)
 
My planujemy oddać Martynkę do przedszkola od przyszłego roku, dlatego cieszę się, że dzidzia będzie miała rok i w razie jakichś choróbsk, to nie niemowlaczek. Chociażby dlatego odpowada mi ta różnica wieku.
 
Ibi oczywiście trzymam kciuki aby wszystko ułożylo się po Twojej myśli.
jeśli chodzi o żłobek/przedszkole to moje zdanie jest takie....żłobek - nie!, przedszkole - tak!!!!!:happy:
 
zgadzam sie z aniii:tak:
jesli moge slowko na temat drugiego dziecka to radze z mojego doswiadczenia posiadac je jak najwczesniej u mnie jest 5 lat roznicy a teraz widze ze moglam o tym wczesniej pomyslec:tak:tez planuje sebka oddac do przedszkola w przyszlym roku jednak nie wiem czy tak od razu pojde do pracy bo boje sie ze zacznie znow tak chorowac jak w zeszlym roku wiec sprawa do obadania:dry:
 
reklama
Witam, Dziś o 14.35 przyszedl na świat Bartuś, braciszek Kubusia. Waga 4300, 62 cm.Jesteśmy najszcześliwsi na swiecie marta i przemko
 
Do góry