reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

listopadowe mamy 2015

No właśnie ja to samo po kilku tygodniach chciałam wejść i się nie da, nie ma takiego forum nawet :( ja jestem za jeżeli nie da się dostać tam to możemy stworzyć nowe :)
 
reklama
Ja ogólnie czuje się bardzo Dobrze mam większy przypływ Energi. Ale w ostatnim tygodniu zdazylo mi się cztery Razy zrobić słabo na ulicy. Ale narazie jest ok naszCzescie. Jestem w końcu po pierwszym usg w wielkiej Brytanii, tu się doczekać czego.kolwiek to masakra.
 
u mnie w 14 tyg po 2 tyg.przerwie wróciły nudności paskudne :-( ale tak to czuję sie dobrze. Dzidzia rośnie.
 
Ona a ty jestes uk ? To tak jak ja a gdzie mieszkasz? Kurde super ze jest ktos z uk ja mam pierwsze usg we wtorek jestem juz w 13 tyg
 
Ja mieszkam w weymouth :) pierwsze usg miałam w 14 tyg to zdziwiona że tak duże dziecko i pytała który to tydzień bo ona testy usg robi w 12 tyg. Ale mają takie tępo u mnie że w 12 tyg dopiero polozna u mnie była.
 
Ja mieszkam w Bristolu to nie daleko :-) a polozna przychodzi do ciebie do domu? Ja spotkanie z poloxna mialam 1szego maja teraz pierwszy scan mam we wtorek i wixyta u poloznej 9tego czerwca to ty termin masz na poczatek listopada gdzies? Kiedy kolejne usg?
 
reklama
Do góry