reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

listopadowe mamy 2015

A no to niedaleko mieszkasz. Pierwsze spotkanie miałam w domu, a każde kolejne nawet niewiem, jutro będę dzwonić do poloznej bo mam dzwonić z początkiem.tygodnia w którym ma być spotkanie. Kolejne i niestety ostatnie usg mam 22 czerwca. Mam nadzieję że już się dowiem co będę mieć :) szkoda ze tylko dwa usg są tutaj. A termin mam na 13 listopada ale na usg wychodź mi ze moja ciąża jest z 2-3 dni starsza więc wszystko możliwe że może i wcześniej termin przypadnie, bo ja mam nieregularne miesiączki i niewiadomo tak.naprawdę kiedy doszło do zapłodnienia. To między nami jest niewielka różnica bo ja mam 14 tydz 4 dz.
 
reklama
Kurcze to u ciebie inaczej jest bo ja poszla do gp powiedzialam ze jestem w ciazy tydzien po tym zadzwonila dk mnie polozna i spotkania mam w przechodni za kazdym razem.... a czemu drugie usg masz 22 czerwca? To nie za wczesnie jak do porodu jeszcze tyle potem? Ja nie mam terminu drugie usg jeszcze wiec nie wiem
 
Nie, według nich pierwsze robi się w 12 a potem w 20 tyg i potem żadnego. Dziwni sa. A że ja Poszłam w 14 to w sumie za 6 tyg mam kolejne ostatnie. Ale myślę że zrobię sobie jedno prywatnie bo uważam że dwa to za mało :/
 
Moja znajoma tutaj na samym poczatku zaczęła krwawic to jej nie pomogli. Powiedzieli ze jak będzie jeszcze w ciąży to ma się zgłosić w 10 tyg. Głupota moim zdaniem. I jeździła prywatnie aż do Londynu. Ale na.szczęście nie poronila.
 
reklama
Do góry