reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

listopadowe mamy 2015

reklama
ONA dziewczyny stworzyly grupe priv i Niestety ja nie wiem jak sie tam dostac a forum listopadowych mam nie istnieje :-/ i co teraz
 
O kurde szkoda, to na to wygląda że tylko wybrane zostały.:( A przyzwyczaiłam się do tego forum, jakby było nas więcej to można by było stworzyć nowe
 
Storzyc mozna moze ktos sie dopisze bo ja tez lubialam to forum i chciala bym to kontynuowac
 
ja myślałam, że zrobią zamkniętą grupę a temat ogólny zostanie
ale chyba cały został przeniesiony do zamkniętych
pewnie będzie jeszcze jakaś opcja, żeby się dopisać
 
dziewczyny napiszcie do jakiejś listopadówki to na pewno pozwolą dołączyć do tego forum. Jak nie wiecie do kogo pisać to piszcie do mnie na priv a ja Wam pomogę znaleźć
 
reklama
wiem co to za forum bo sama je założyłam tylko niestety straciłam moją ciąże dlatego się nie udzielam
 
Do góry