reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

dominika02100, napewno nikt sie nie meczy, wszystkie mamy jakies obawy i lepiej napisac, przeczytac jakas dobra historie i sie troche uspokoic, niz dusic obawy w sobie :( Ja widzialam swojego maluszka 2 tygodnie temu a i tak nadal sie wkrecam i jestem juz sama na siebie nawet zla!
 
reklama
Moj gin strasznie łasy na kasę, druga strona jest taka, że jest dobry w tym co robi. Bo on te przeziernosci i kosci i tak bedzie mi mierzyl na innych wizytach. No i polowkowe też ponoć teraz miało u niego podwyżke.
 
Princeseczka no co ty mówisz. Ja wzielabym talerz i wypieprzyla do kosza i powiedziała żeby sobie sam ugotowałam jak mu nie pasuje.
No tak mnie wku..rzyl ze tragedia.. na cholere stalam przy tej kuchni. Powiedzialam mu ze jutro on sie wykaze swoim obiadem jak mu nie pasuje. I ze ugotuje mu obiad na dwa dni zapytal jaki? To powiedzialam obiad pod tytulem "nic"...
U tu sie pokazuje.moj charaker bo ja nawet jakby mi nie smakowalo to udawalabym ze mi smakuje a ten otwarcie ze sie nie postaralam i spier..olilam
 
Iza przy naszej 4 to mamy spore zapasy - także dziękuję:)
Princeseczka nie chcę Cię buntować ale jakby mój mi wyjechał z takim tekstem to chyba by już nigdy obiadu ode mnie nie dostał
na szczęście trafiłam na naprawdę fajnego faceta, który rozumie moje gorsze samopoczucie czy to w ciąży czy bez niej i nigdy nie mam żadnych jazd z tego powodu...a z obiadem bywa różnie, czasami się uda czasami nie:)
 
Joasia jeśli lekarz dobry to warto.

Princeseczka no nie dziwię ci się sama byłabym wściekła za taki tekst. Ja nigdy nie usłyszałam że coś jest niedobre i on tego nie zje. Je każdy obiad jaki zrobię choć wiem że niekiedy coś jest naprawdę do bani ale mu zawsze smakuje i tak samo ja jem jego rzeczy i zawsze go chwalę bo wiadomo facet lubi pochlebstwa.
Princeseczka nie gotuj jak mu nie pasuje wiem że to twój mąż ale nie może cię tak traktować jak robota kuchennego
 
Milia dlaczego źle wyjdzie pappa?


Iza to nie rób nic i powiedz ze zrobiłaś kapusniak :d

Iza a ja dzisiaj wyciagalam że środka z papieru żeby zrobić krolikowi zabawke:d
 
Princeseczka ale stare tzn ze co? O co mu chodziło? Widać, że nie zqwsze każdy ma kolorowo.. Przykre to bo bez względu na to co byś nie naszykowala tk jednak teraz to trochę wysilkowe..
Dominika ja na początku mega się denerwowalam. Cały czas marudzilam a ze nie mam takich mdłości jak powinnam, że nie wymiotuje potem ze z córką było tak a z synem tak i teraz musi być coś nie tak.. Dziewczyny dzielnie mniecwspieraly, mimo iż same swoje troski przezyealy. I o to tu chodzi. Nawet facet nas nie rozumie, tylko jedna matkę druga.

Tez dawno nie widziałam maluszka.. 18 marca oo.. Potem u lekarki to megaxszybkie w 9tc co tylko serduszko sprawdzała.. A wizyta tak daleko.. Wiem jednak, że to nie to samo..Bo serducho jednak sprawdzam..

Milia a mogę zapytać co z cora jest prócz problemów ze słuchem??
 
reklama
Dominika ale jemu teraz sie tak poprzewracalo...huk go strzela ze w domu siedze...wczoraj wrocil z pracy i w zlewie staly dwie szklanki a ja pytam czy bedzie jadl pizze z piekarnika(mrozona robiona w piekarniku). A ten z buzia da mnie ze dwie godziny temu moglam sobie robic bo teraz on staje przy kuchni bo bedzie GARY myl... znow mi bylo mega przykro..powiedzialam ze czekalam na niego specjalnie z tym jedzeniem
 
Do góry