reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Milagros spróbuję tych produktów bez laktozy chociaż u nas zawsze u synów sugerowali uczulenie na nabiał a nigdy nie byli na białko mleka krowiego uczuleni , moj pierworodny wczoraj wieczorem tez miał pokrzywke wiec sądzę że winowajca są roztocza mimo że codziennie odkurzam i myje podłogi h
 
reklama
Byliśmy dziś na pierwszym spacerku - w końcu i pogoda i czas dopisały :-)

Nika zdrówka dla starszaka!

Iza mi włosy już lecą garściami, niby wiem że to normalne po porodzie ale i tak przykry widok i chciałoby się coś z tym zrobić.

Karosznurek serio? Zazdroszczę! Ja mam diastaze taka że 4 palce spokojnie wkładam!

Koalka nam pediatra zalecila po odpadnieciu psikac jeszcze przez jakiś czas octaniseptem.



Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 
Moja też jeszcze nie ma tak jakby prawidłowej wagi, mam nadzieję, że w środę wyjdzie, że jest w porządku. Byłam u rodzinnego lekarza już jak mała miała 5 dni, bo właśnie był problem z tym, że moja mała kruszynka słabo ciągnęła. Nikt mi jednak nie powiedział, że mam dokarmiać mm. Położna środowiskowa zaznaczała to, gdy wychodziło, że te płytki i sterydy i że odstawienie od piersi, ale i tak powiedziała, aby rodzinny powiedział co robić. No, a rodzinny powiedział, że mała przybrała, ale niewiele i że gdyby jej nie zważył to by powiedział, że z nią jest wszystko w porządku jak na nią spojrzał, bo brzuszek pełny, rozwój prawidłowy. Ponadto powiedział tak: "Teraz ważne jest, aby dziecku dodać przeciwciał przez Twoje mleko" Więc widocznie jest przeciwnikiem modyfikowanego, co mnie cieszy, bo ja nie chcę jej dawać - po prostu nie chcę, ale nie że jestem przeciwna temu, że ktoś to robi.
 
Milagoros tribiotyk na opryszczke? Dobrze wiedzieć - mi się właśnie zrobiła taka paskudna :-/

Keejti keratynowe prostowanie włosów w ciąży? Wow, a mi fryzjerka powiedziała że absolutnie nie wolno i kazała wrócić po porodzie [emoji14] to teraz już sama nie wiem...

Co do chrztu: jak chłopcy będą chcieli to się ochrzcza ;-)

Kliska super wieści :-) no i wszystkiego najlepszego! :-)

Emalkadream dla mnie pobudka co 2 godz to było marzenie na początku, dłużej niż pół godz nie spał w nocy, teraz jakoś się to poprawiło i druga noc jestem naprawdę wyspana (równo co 3 godz cyc).

Pierwsza wizyta u pediatry po 10 dniach od wyjścia ze szpitala (wg tego co miałam na wypisie) u nas była kilka dni później, bo akurat naszej pediatry nie było.

Aob też jem wszystko, chociaż chyba muszę zacząć uważać trochę, bo naszla mnie ochota na surówke z czerwonej kapusty zjadłam sporo a potem małego brzuszek bolał :-/




Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 
Karola, jak okres cię bolało ? To dobrze , to wlasnie zaczyna sie ruszać :-) spróbuj sexu i poproś gina zeby ci troszke masaż zrobił.
I odpoczywaj . Zobaczysz szybko zleca te dni. Teraz żałuje ze jakoś nie celebrowałam tych ostatnich dni, tylko ciagle sie denerwowałam i chciałam juz. Także ciesz sie chwila kochana.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Dzięki dziewczyny za słowa wsparcia. Przemawia przeze mnie zmęczenie i ociezalosc. Ja poprostu cholernie boję się CC. No a powoli wszystko wskazuje na to że tak może się skończyć. Mały jest duży a z tygodnia na tydzień nie maleje przecież. Próbowałam już wszystkiego. Sexy były, sprzątanie to mi już bokiem wychodzi, schody to mam w domu także się nachodze, nawet już sutki mnie bolą od podrażnienia (gin kazała). Nic tego mojego śpiącego królewicza nie rusza.

A tak swoją drogą troszkę zazdroszczę Wam, ja to jednak doczekać się nie mogę.

Jednego jestem pewna, później będę mogła bez zastanowienia szukać rady między Wami bo wy już doświadczone mamy będziecie[emoji12]

Jestem w 39 tygodniu ciąży[emoji4]
Czekamy na Ciebie syneczku[emoji173]
 
Maleducada no jak już zauwazysz że coś jest nie tak to trzeba coś odstawić.. oby dużo tego do ostawienia nie było[emoji6]

Karola na mnie też nic nie działało także rozumiem co czujesz.. może w takim wypadku nie przemęczaj się już tylko zbieraj sily na poród... a kiedy idziesz do gin? Bo może powiedz że boisz się że dziecko będzie za duże a cc nie chcesz to żeby coś Ci pomogli, wywolali...

Aleksandra[emoji7] urodzona 12.11.2016r[emoji177]
 
No jeśli do jutra nic nie ruszy to w środę po L4 muszę iść. Jeszcze dwa tyg temu twardo twierdziła że już się Napewno nie zobaczymy, No chyba że na porodowce. Zobaczymy[emoji6]

Jestem w 39 tygodniu ciąży[emoji4]
Czekamy na Ciebie syneczku[emoji173]
 
reklama
Netta, kliska- nie chce zrezygnować. Ale tez niemoge glodzic dziecka. Zawsze bylam zwolennikiem tylko KP...ale ciężko jest kiedy waga spada. Metlik mam straszny. Duzo osob mi pisze by dac sobie czas,`ze jeszcze sue rozkreci.
Przykadan ile moge, pobudzam laktatorem....widze progres w ml mleka z piersi ale to chyba dalej za mało. Jego waga urodzeniiowa 3940,spadkowa 3600, przy wypisie ze szpitala 3740, dzis 3540.. . musze zaczac cos robic wiecej niz robie bo ewidentnie blad gdzies popełniałian

Princeska.- napisz mi kochana ile dokarmiasz dziennie....i ile ml dajesz
 
Do góry