reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Skrzat zdawało mi sie, że odpisywałam, albo miałam odpisać [emoji23] lalka jest fajna i ładna bardziej dla mamy. Zu przespała z nią może dwie noce i pełni funkcję zbieracza kurzu jak inne pluszaki. No, ale pewnie dużo zależy od dziecka. Zu dostała piękną Myszke Minnie od Mikołaja (bo miała na Minnie faze ostatnio) i peczarke za punkty z biedry i zgadnij kto wygrał z nią spanie [emoji4] oczywiście pieczarka.

8.11[emoji480]Gabryś [emoji64]
 
reklama
Princeska u Ciebie wydaje mi sie ze to kolki, chyba ze sproboj odsawic nabiał ale u mnie to nie skutkuje- Mloda dalej sie drze w trakcie i po jedzeniu.

Kejtii a tobie po co pasy?? Chcesz skoczyć z kości na ości? Mmm ja też mam ochotę wpasc w jakies pudło ze słodyczami najlepiej batoniki czekoladowe ale boje sie czekolady ze Młoda uczuli.

Milagros dalej jest tak kiepsko? Bardzo duzo tych kupek, jaka masc w końcu wybrałaś na pupe dla Lidzi?

My dzisiaj byłyśmy na kontroli. Przyjęła nas młoda pani doktor. Zmierzyła nas z ważyła i okazało się Młoda nie przybrała od tyhodnia nic. Ważyła 4600 i waży 4650 niecałe. Zaniepokoilo ją również że obwód główki i brzuszka stoi w tym samym miejscu :-( O powiedzialam jej o tym wyciu i rzucaniu na cycu i stwierdziła ze mala jest głodna- i mam problem z pokarmem w piersiach- wczoraj odebralam wyniki krwi i wszystko mam po zaniżone- musze isc do lekarza z nimi bo z dnia na dzień czuje sie slabo. Myslicie ze faktycznie mała rzuca sie na cycku i wyje bo slabo leci mleko? Mialam dzień kiedy byly pełne piersi a teraz znow flaki. Recepta od Pani doktor : dokarmiac mm koniecznie :-(
 
Miła co mówią lekarze? Jest poprawa jakakolwiek?

Pytałam dziś położnej i u nas też już w przychodni nie ma szczepionki 5w1. Całe zapasy są zablokowane.

Pola jest już z nami [emoji179][emoji128][emoji480]
 
Dziewczyny ale ja karmie w przewadze mlekiem sztucznym. Swojego dostaje 2xgora 20ml. I moje "mleko"zrobilo sie woda...polozna mowila na pstatniej wozycie ze pewnie zaraz zaniknie. Mlodego.do piersi nie dostawiam bo rzuca sie strasznie przy tych flakach i ani mysli wysilic sie nad ssaniem... mleko sztuczne to zlo. Dziecko poczujac ze z butli leci jak z kranu automatycznie odsuwa sie od piersi...
Glupia matka ze mnie, przy kolejnym dziecku juz w szpitalu nie pozwole aby daly mm. Igorka zaraz po cc zamiast dostawic do piersi to dostawily do butli. Nie mielismy kontaktu skora do skory nawet...
 
A my dzis byliśmy prywatnie u pediatry i mamy wszystko posprawdzane na usg nawet tarczyce. A ja wczoraj bylam u gina na wizycie popologowej i mąż został z Z. I miał chrzest bojowy. Jak tylko wyszlam zaczęła kwekac i płakać. ZjAdla moje mleko i mm i 4 godz. Lulania noszenia i bujania. Ja weszlam do domu wzięłam na rece i cisza. Mala po prostu wyczula ze mnie nie ma. Uspokoila sie od razu. Tak się wymeczyla ze spala w nocy 5 godz. Dzis pediatra mówił ze tak czasem bywa. Najbardziej to mi szkpda ze podal jej mąż mm. Ale pediatra mnie uspokoił ze takie sporadyczne podanie nic nie zaszkodzi

13.10.2016 córcia
 
Joasia dzieki:) moze mi umknęło w tych wszystkich postach...

Princeska nie zawsze tak jest, moja tez dostała mm w szpitalu a teraz w domu jak ja miałam niby dokarmiać to rzucała sie na butli (mimo ze umie pic) a szukała cycka, Basia z kolei była cyckowo-butelkowa, wszystko zależy od charakteru dziecka pewnie... moze jednak mleko mm zle, moze spróbuj zmienić... na jakies inne, jakim karmisz?

Milagros zdrówka dla Małej oby szybko minęło i nie wróciło, ech te wirusy sa wszędzie:(

Gaga jak u Was?

A reszta dziewczyn? Netta, Linka, Aob, Agusia, Mamo4/5, Kliska, Katrineczka, Em Ka, Iza? Co u Was?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Princeseczka, u mnie podobnie. Ja to mam mleka tyle ile kot naplakal. Z dwóch piersi najwięcej uciaglam max 40 ml, tak więc bez butli się nie obejdzie bo mój to glodomorek do kwadratu. Strasznie wolno się regeneruja a dziś po nocy to mi się zastój zrobił i mecze się żeby coś odciągnąć no i lipa. Może po prysznicu jak rozgrzeje pierś to łatwiej pójdzie, bo żeby młodego do niej dostawać to nie dam rady, bo mnie to tak boli.

Olinek jest już z nami[emoji177] 28.11 g. 8.55
 
reklama
Hehehe dziewczyny nie taka zaraz chuda zreszta zebyscie widzialy moja sukienke na chrzciny jest obcisla wiec by sie odznaczalo, maz skomentowal ze seksi;d

Asia fajny ten lisek ale to co ja wzielam tez git jeszcze za ta cenę
U nas tata pracuje w biedronce wiec swiezaki rządzą;)

Milagros szkoda jej bidulki;(

Karosznurek ja wcinam jak leci:d dzis mi mama sernik przywiozla , cala szafka slodyvzy a jeszcze mam plan na wieeelka porcje pierniczkow, musze zabierać sie powoli za pieczenie
Kurcze a herbatki na laktacje? Pijesz duzo plynow? Ja chyba z 5l dziennie pochlaniam i jest efekt

W smyku sa przeceny;)

Natalia 7.11.16 [emoji173] 3020g/54cm [emoji480]
 
Do góry