reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Gabrika cieszę się i gratuluję :)

Magda trzymaj się z tym zapaleniem! Współczuję, ja miałam dwa razy w życiu tylko chwilowy zastój czy jak to tam nazwać, jakby zatkany kanalik i to już strasznie bolało, nawet ręką ruszać było ciężko.. a co do trójki dzieci to podpisuje się pod tym co napisałaś obiema rękami, jest kosmos;) nie zgadzam się z twierdzeniem że trójka czy dwójka to już bez różnicy, JEST róznica:sorry2: ale i tak nie cofnęła bym czasu:)
 
reklama
Od zawsze marzyłam o trójce, ale teraz dopiero widzę ze musi być jakas sensowna różnica wieku bo inaczej to nie wiem jak ogarnąć. Może teraz mam takie wrażenie. dziewczyny, brawo Wy! Codziennie taki kawał wspaniałej roboty. Ja przy pierwszym dziecku widzę ile pracy i cierpliwości wymaga taki maluch. No i przede wszystkim ile strachu i nerwow o jego zdrowie. A w domu tez się samo nie robi.

Magda, Sopek piękne podsumowania!

Magda, i taki stan Ci się zrobił z zaczerwienienia i lekkiego bolu? Tak się rozwinęło?

Gabrika, gratulacje! Dbaj o siebie i odpoczywaj
 
Trochę zapracowałam na to zapalenie. Wydawało mi się ze mam mało pokarmu, bo mała często jadła i poza tym postanowiłam sobie zrobić zapas do zamrażarki, piłam ********** i lactosan przez 2 dni, zrobił mi się nawał, coś się przytkało i poszło lawinowo. Teraz jedna pierś mam 2 rozmiary większa niż druga i dzisiaj już krwiaka z jednej strony. Chociaż dzisiaj już mam 37,5 wiec jest lepiej.
 
Oj Magda dlatego ja wolę nie robic zapasów bo często tak się to kończy :/ trzymaj się. Ja się powoli przedstawiam na karmienie mm ale nie mam z tym doświadczenia. Szczególnie w nocy nie wiem jak to logistycznie zrobić :) ile butelek kupić itp ;)

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Karolyn myśle ze 2 wystarcza. Tyle mi starczało przy chłopakach. Zdecydowałaś się już na jakaś firmę mm? Z perspektywy karmienia piersią i mm, uważam ze w nocy wygodniejsze było karmienie mm. Chłopaki budzili się raz, potem w ogóle. Anastasia na piersi minimum 3 razy. Chociaz chyba się już starzeje bo mi to nie przeszkadza, a kiedyś mnie denerwował i ten jeden raz :)
 
Hej dołączam do grona z zapaleniem piersi. Mam 38,8 i nie mogę zbić ibupromem. Jutro jadę do Wrocławia na usg bo mi się chyba ropień zrobił. Przystawiam małą i ściągam laktatorem, ale to nic nie daje. Mam taki siniec fioletowy z żyłami z jednej strony, i boli jak cholera.
Ja powiem szczerze padam na pysk. Cieszę się, ze sa ferie i nie muszę chociaż odrabiać tych nieszczęsnych lekcji. Trójka to surwiwal ten chce kanapkę, ten pograć w warcaby a Anastasia cycek. I tak w kółko. Śniadanie, obiad kolacja. Jeszcze tak szybko mi czas nie uciekał. :) ale i tak jest super ;)
hej i co z piersia?
z tym survival tez tak mysle, doba ma za malo godzin. jak maz z pracy przychodzi to czesto nie mamy kiedy pogadac, ciagle obrabianie dzieci i domu. zawsze zaczynamy program o 18 kolacja, potem kapiele i kladzenie spac i czesto my juz zasypiamy.
teraz chwile siedze przy kompie ale wczesniej w "wolnej chwili" lazienke posprzatalam zeby na jutro tylko odkurzenie i umycie podlug zostalo. masakra. a rano kolejne punkty programu pt "rodzina z trojka dzieci" ale tez bym tego nie zamienila na nic innego. ja lubie jak sie dzieje.
Oj Magda dlatego ja wolę nie robic zapasów bo często tak się to kończy :/ trzymaj się. Ja się powoli przedstawiam na karmienie mm ale nie mam z tym doświadczenia. Szczególnie w nocy nie wiem jak to logistycznie zrobić :) ile butelek kupić itp ;)

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom

ja ze starszakiem mialam wiecej butelek bo nie zawsze byl czas na wyparzanie itd. wiec musialam miec pod reka czyste. na noc bralam porcje mleka i wode w termosie kolo lozka i tylko mieszalam razem w porze karmienia i dawalam.
 
Koleżanka ma w tej chwili 4 miesięczną córeczkę od dawna już 10 godz. Jej śpi w nocy, a jest na mm
Grzeczniutka i w ogóle
A mój Wituś niegrzeczny
Ale co tam, kocham go i jestem z niego zadowolona
Już mnie tak fajnie głaskanie po piersi jak pije i jak łapie pierś po dłuższej przerwie to takie błogiego minki zapodaj, ż e się rozpływa

Ja mam 5 do ogarnięcia. Jest meksyk. Zwłaszcza jak 5 latka ma humorki. Ale starsze dzieci pomagaja jak mogà. Starszaka staram się nie obciążać, bo przecieżycie to nie jego obowiązek.

Zaczęłam już biegać od tygodnia. Na razie po 10 min. No i morsować am już 2 razy. W niedzielę z tej okazji jakaś duża impreza. Nie może mnie zabraknąć.
 
reklama
Bejbi wesoła gromadka. Tez bym chciała wrocic do jakiejś aktywności fizycznej, ale czuje, ze to jeszcze za wcześnie niestety.

Dziewczyny czy wy tez jesteście takie przewrażliwione jak wasze maluchy śpią? Niby widzę, ze twardo spi, wszystko w porządku, ale zrywam się na każdy jego odgłos (a jest dzieckiem, które wydaje ich dużo), westchnienie i wiercenie się. A ze wierci się tez bardzo to ja się ciagle podnoszę i zaglądam żeby się upewnić ze wszystko dobrze. Ma ten refluks i ja się ciagle boje żeby due nie zachłysnął, bo słyszę ze w nocy tez mu się podnosi i go meczy
 
Do góry