reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Chyba wszystkie coś mamy z tą pomidorówką :p Mój M. mi ugotował wczoraj dwa gary haha :D

Ale już duże człowieczki na zdjęciach!! :)
 
reklama
No i powiedziałam szefowej :):) Ogromnie mi pogratulowała! Powiedziała, że zdaje sobie sprawę, że nie miałam obowiązku jej tak szybko mówić, ale że jest mi za to wdzięczna. Powiedziała, że mam 100% wsparcia z jej strony, że oczywiście ta rozmowa zostaje między nami. Powiedziała też, że mam robić to co mi potrzeba, że jeżeli potrzebuję zostać w łóżku to tak ma być, że jeżeli potrzebuję zostać w domu to ona też to rozumiem.

Zapewniłam ją, że zrobię wszystko żeby dobrze wywiązywać się z obowiązków. Na co ona odparła, że mam teraz za priorytet numer 1: dziecko i siebie, a resztą wspólnymi siłami ułożymy jak trzeba :)

Cieszę się, że powiedziałam jej już teraz :)

Zazdroszczę takiej szefowej

jest mi zimno ciągle w pracy, w domu już nie.
I ciągle chce mi się jeść :p

Gratuluje wszystkim wizytującym :)

Ja też ciągle głodna hehe
 
Ja zjadłam pizzę i jest mi tak samo niedobrze po jej zjedzeniu, jak i przed jedzeniem.
Macie pomysł jak zmniejszyć owe dolegliwości?
 
Witajcie; )
Ale dziś pięknie; ) właśnie leżę bo mnie niemoc wzięła; /
A u mnie na obiadek dziś pizza jeszcze musze ja zrobić
Masz jakiś sprawdzony przepis na ciasto?

hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
Do góry