reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Hej. Żyje w niepewności. Ostatnio byłam na wizycie w 18t5d według Om i Pani dr zrobiła mi usg. Była milcząca jak zawsze. Nie mówiła że coś jest źle a w domu spojrzałam na pomiary biometryczne i się przestrszylam.

BpD 43,5 19+0
Hc 144 17+4
Ac 134 19+0
Fl 30 19+2
Zmartwil mnie mały obwód główki :no2: wszystkie parametry są na jednym poziomie a hc odstaje. Boję się ze to maloglowie i jakieś upośledzenie........
 
Hej. Żyje w niepewności. Ostatnio byłam na wizycie w 18t5d według Om i Pani dr zrobiła mi usg. Była milcząca jak zawsze. Nie mówiła że coś jest źle a w domu spojrzałam na pomiary biometryczne i się przestrszylam.

BpD 43,5 19+0
Hc 144 17+4
Ac 134 19+0
Fl 30 19+2
Zmartwil mnie mały obwód główki :no2: wszystkie parametry są na jednym poziomie a hc odstaje. Boję się ze to maloglowie i jakieś upośledzenie........
Witaj
"Uwielbiam" lekarzy, którzy nawet gęby do pacjentki nie otworzą i nic nie objasnia:wściekła/y:
Normalnie gdyby lekarza coś zaniepokoiło to by poinformował pacjentkę o tym. Masz jeszcze jakiś dodatkowy opis? Jeśli coś Cię niepokoi to może udaj się do innego lekarza, zrobi dokładne polowkowe, a i Ty będziesz spokojniejsza. U nas pomiar kości udowej wyszedl z większą różnica, lekarz mówił, że wszystko jest ok.
 
Cześć! Też rodzę w listopadzie. Wczoraj byłam na II prenatalnym i również mam odstępstwa od normy w obwodzie główki, brzuszka i w długości kości piszczelowej... Lekarz powiedział, że nie widzi nic niepokojącego, a wyniki mogą być takie, bo dziecko miało układ miednicowy, więc było spłaszczone. Ponieważ Bebciu ułożył się do badania fatalnie, mam je powtórzyć za 10 dni - nie było dobrze widać kręgosłupa. Nie martwcie się na zapas, skoro lekarz mówi, że jest ok, widocznie wskaźniki badania mogą wykraczać poza normę w poszczególnych przypadkach.
 
reklama
Do góry