reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

U nas jest ruchowy huragan.
Malutka siada i wstaje samodzielnie. Stoi trzymając się wszystkiego co znajdzie. Krzeseł, sofy, mebli czy nas. Próbuje puszczać się jedna reka czy podnosić nogi ale póki co upada. Raczkuje w tempie błyskawicy i wszystko co znajdzie (uwielbia buty) wkłada do buzi i wylizuje.
Zębów nie ma wogole. Je średnio a czasem slabo. Rano kaszka z owocami ok 14 obiadek i wieczorem 18-19 jakiś deserek czy owoce z kaszka no i pierś bez ograniczeń w dzień i w nocy.
W ciągu dnia śpi 2-3 razy czasem po 1,5 godziny czasem po 15 min.
Hehe ruchowo jakbym czytala o swojej córeczce 😀 najgorsze to wstawanie gdzie popadnie, zawsze jest ryzyko upadku i trzeba byc ciagle w pogotowiu, w buzi też laduje wszystko, na dodatek kocha kable i kontakty... Deserki zajada, zupki tez, kaszki nie bardzi lubi, chce wszysyko co my jemy, chlebek z maselkiem mi podgryza, lody atakuje, wszystko musze dac sprobowac chociaz. Wodę pije z bboxa coraz chętniej i coraz wiecej. Spi 2/3 x dziennie od 30 min do 2 godz., w nocy co 1/2 godz cyc. Zebow brak😀
 
reklama
U nas tez mega waga spowolniła , 8 miesięcy i prawie 9 kg. Je wszystko co my właściwie , w sensie ze nie idzie zjeść coś bez niego , potrafi z buzi wyciągać jak jem 🤣 mega żarłok !
 
U nas też 7,5 miesiąca i waży pewnie ok 7,6 kg. Ale szaleje i sił ma mega dużo.
Mamy kłopot z usypianiem wieczorami bo chodzi spać na cyc ok 23. I jazda samochodem i wózkiem jak nie śpi to jest koszmar.
A wagowo jak maluszki? u nas spowolniło i na stanie jest obecnie 7,5 ms panna 8600g.
 
Zmroziło mnie jak na ktg w pewnym momencie serducho zaczęło zwalniać aż prawie stanęło. Alarm się na ktg włączył. Ta ciąża to jakaś masakra :/
I co to bylo? W ktorym TC? Ja mialam 2x spowolnienie na KTG cos chyba 80 przez ok 2 minuty i nie wiem od czego bo potem wracalo do normy
 
U nas też 7,5 miesiąca i waży pewnie ok 7,6 kg. Ale szaleje i sił ma mega dużo.
Mamy kłopot z usypianiem wieczorami bo chodzi spać na cyc ok 23. I jazda samochodem i wózkiem jak nie śpi to jest koszmar.
U nas wieczorami jak jest gorzej tzn. Wierci sie na łóżku, wierci sie na rękach to zawsze hamak nas ratuje, nie buja sie sama, buja sie na mnie, czasem 5 min czasem 15 ale w ciszy i zawsze zasypia, spróbujcie, może zadziała. Autem daje rade tuz po spaniu, pol godz wysiedzi, potem zabawianie i w koncu płacz. Jak jest zmęczona to lepiej nie wsiadać, chyba ze jest tuz przed spaniem to ja auto ulula. Za to w nocy w aucie spi lepiej niż w łóżku. W wózku na siedzaco jest w miare ok kwiatki jej zrywam, ona mietosi i jedziemy 😂😂 musi byc cos w rekach😄
 
A co to jest ten hamak? Znam tylko taki ogrodowy
U nas wieczorami jak jest gorzej tzn. Wierci sie na łóżku, wierci sie na rękach to zawsze hamak nas ratuje, nie buja sie sama, buja sie na mnie, czasem 5 min czasem 15 ale w ciszy i zawsze zasypia, spróbujcie, może zadziała. Autem daje rade tuz po spaniu, pol godz wysiedzi, potem zabawianie i w koncu płacz. Jak jest zmęczona to lepiej nie wsiadać, chyba ze jest tuz przed spaniem to ja auto ulula. Za to w nocy w aucie spi lepiej niż w łóżku. W wózku na siedzaco jest w miare ok kwiatki jej zrywam, ona mietosi i jedziemy [emoji23][emoji23] musi byc cos w rekach[emoji1]
 
Czy któryś maluch miał gorączkę przez zęby?
Mamy dwie jedynki na dole, na górze wczoraj wyszła jedna i widzę już że jutro pewnie już wyjdzie druga. A od dzisiejszej nocy gorączka. Żadnych objawów przeziębienia, tylko gorączka około 38-38.5.
Może być od zębów?
 
reklama
Czy któryś maluch miał gorączkę przez zęby?
Mamy dwie jedynki na dole, na górze wczoraj wyszła jedna i widzę już że jutro pewnie już wyjdzie druga. A od dzisiejszej nocy gorączka. Żadnych objawów przeziębienia, tylko gorączka około 38-38.5.
Może być od zębów?
U nas taki stan dwa dni był plus mega mega mega marudzenie , nie od zębów chyba , bo to było miesiąc temu a wyszły z jakieś dwa tyg temu
 
Do góry