• Weź udział w konkursie i wygraj laktator SmartSense i wyprawkę dla mamy 💖 Kliknij Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców.

    Wygraj grę z serii Słonik Balonik dla maluszka 💖 Wchodź Zadanie jest proste. Działaj i wygrywaj

reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Ja już dostaje świra przed jutrzejszą wizytą. Poszłam sie wykąpać i albo mi sie wydaje albo rzeczywiście tak jest struktura piersi mi sie zmienia, nie są już tak twarde jak kilka dni temu, ale są troszke obolałe. Świruje przed tą jutrzejszą wizytą, która jak myśle okaże sie kluczowa. Starsza pani doktor, ide do niej prywatnie, więc może lepszy sprzęt. Boje sie jak cholera. Oby wczorajsza wizyta okazała sie tylko pryma aprylisowym żartem.
 
Dlaczego "a tym bardziej usg"? Tak się zastanawiam co ma usg do tego wirusa? [emoji55]
Nie wiem do końca , chyba zgodnie z zleceniami polskiego towarzystwa ultrasonograficznego, no i chyba chodziło mu też o to, że często chodzi się na usg tak po prostu żeby sprawdzić czy wszystko ok i zobaczyć dzidzię , choć nie ma jakiś problemów, czyli krwawień itp.


 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry