reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

No tak tak, mieszkam w tym Füssen - w Bawarii - w Niemczech [emoji4][emoji4]
Jutro będę w aptece odebrać leki dla męża na alergię więc mogłabym Wam przy okazji kupić. Tylko proszę napiszcie mi jakoś w kupie, żebym nikogo nie pominęła, ile i jaki konkretnie (najlepiej zdjęcie też). Tylko uprzedzam właśnie że wysyłka mega droga, a jak już Wam kupię to wyślę nawet jeżeli też krzyknie na poczcie kilkanaście euro [emoji52]
A nie jesteście może z okolicy? Wtedy byłaby jedna przesylka na 2 czy 3 i by się koszty Wam podzieliły [emoji6]
Ozloce Cie kobieto [emoji16][emoji16][emoji16]
Chodzi o jodid 200 (to dawka) - koniecznie firmy Merck (bo są rozne). Chcialabym 2 opakowania, każde po 100 sztuk to wtedy by starczyło do końca ciąży :) myślałam, że może o ile morelka będzie zainteresowana moze warto wysłać na 1 adres w Polsce do którejś z nas, a później my sobie paczkomatem puścimy? Wyjdzie taniej, niż 2x przesyłka z zagranicy. Morelka co myślisz?
Ja jeszcze popatrzę te przesyłki dzis :)
Screenshot_20200421-090952_Chrome.jpeg
 
reklama
Cześć dziewczyny, ja właśnie czekam do laboratorium na krew do prenatalnych no i kolejka jest masakryczna, na dodatek na czczo jestem, ale mam w aucie banana więc jak wyjdę to zaraz zjem. No i mam też zwykłą wode więc jest ok. Fajne te wasze maluszki, ja mam za tydzień prenatalne a dzień po wizyte u swojej ginekolog.
Współczuję kolejki. Też mnie czeka ta niebywała przyjemność w tym lub przyszłym tygodniu. Ciekawe jak w dobie tego wirusa kolejki w moim laboratorium [emoji849]

Cześć tak w ogóle, bo się dzisiaj nie przywitałam [emoji3][emoji112]
 
Cześć.
Powiedzcie mi czy w ciąży wizyta w stomatologa jest konieczna? W karcie ciąży jest tabelka z kontrola stomatologiczna. Teraz gdziekolwiek ciężko się dostać, tylko z bólem przyjmują....
 
Jezu ale Was nawstawalo rano na badania i nie tylko [emoji16]
My... do 3 nad ranem oglądaliśmy serial, a ja puzzle zaczęłam, a teraz umieram [emoji2356][emoji2356][emoji2356]
 
Dzień dobry. Ja też spać nie mogę. Ale ja to potrafie mieć tak , że trzy noce pod rząd nie śpię prawie w ogóle, potem śpię po 4 godziny, potem po 12. I tak w kółko. Najgorzej przy pełni mam .

Strasznie dużo płacicie za badania. Ja już kiedyś pisałam, że dużo mam w pakiecie , a inne o pół tańsze. Tylko, że trzeba jechać, a ja mam lenia. I , aż mi wstyd bo jak was czytam, że macie po 80km , a ja mam jakieś 7 , a mi się wydaje to daleko. Na hulajnodze jestem w jakieś 15-20minut. Właśnie jestem ciekawa jak długo jeszcze pojeżdżę bo i tak już trochę się martwię, że jeżdżę . Niedawno tak się wywaliłem, że nawet lekarz pytał co ja mam na nogach bo byłam taka poobijana. Rower kocham , ale nie dam rady teraz bo chwilę jadę i padam na pysk, a tak mi się marzy.
Nie wiem czy pisałam, ale na tą strasznie suchą skórę polecam oliwkę. Jak się kapie to na mokrą skórę nanoszę tone oliwki chwilę czekam i dopiero się wycieram. To dla mnie zbawienie , żadne balsamy nie pomagają jak właśnie ta oliwka na mokrą skórę. Jezu, ale pisze nie gramatycznie, trudno. Do mnie dzwonili od tych badań , że mam być sama w maseczce i nie jechać komunikacja miejska. I czy nie kaszle, a ja od maseczki się duszę i kaszle jak opętana ...
 
Cześć.
Powiedzcie mi czy w ciąży wizyta w stomatologa jest konieczna? W karcie ciąży jest tabelka z kontrola stomatologiczna. Teraz gdziekolwiek ciężko się dostać, tylko z bólem przyjmują....
Ja w zeszłej nie byłam na wizycie i nie było problemu. Teraz miałam być tydzień temu, ale odwołali. Ja nie wiem jak to jest ale chyba nie cisną o tą wizytę?
 
Ginekologa mam dopiero za tydzień.

Ogólnie powiem mu jaka sprawa no i dbam o zeby regularnie. Ostatnio byłam w grudniu na kontroli i zdjęciu kamienia i wszystko było ok. Więc może to bardziej chodzi o osoby, które nie dbają o stan uzębienia 😂
 
Ozloce Cie kobieto [emoji16][emoji16][emoji16]
Chodzi o jodid 200 (to dawka) - koniecznie firmy Merck (bo są rozne). Chcialabym 2 opakowania, każde po 100 sztuk to wtedy by starczyło do końca ciąży :) myślałam, że może o ile morelka będzie zainteresowana moze warto wysłać na 1 adres w Polsce do którejś z nas, a później my sobie paczkomatem puścimy? Wyjdzie taniej, niż 2x przesyłka z zagranicy. Morelka co myślisz?
Ja jeszcze popatrzę te przesyłki dzis :)
Zobacz załącznik 1109167
😊😊
A właściwie to z jakiego powodu chcecie ten jod brać? To jest jod w jakiejś innej postaci niż ten w suplementach? Hmm może też powinnam sobie kupić? Ale nie chce mi się zagłębiać po co czemu i na co 😅
 
[emoji4][emoji4]
A właściwie to z jakiego powodu chcecie ten jod brać? To jest jod w jakiejś innej postaci niż ten w suplementach? Hmm może też powinnam sobie kupić? Ale nie chce mi się zagłębiać po co czemu i na co [emoji28]
On normalnie jest w ciążowych tabletkach, więc jeśli je bierzesz to nie musisz nic dodatkowego brać. Natomiast ja nie moge brać tych kompletów witamin, bo mam problemy z wchłanianiem kwasu foliowego i muszę brać określoną jego postać, więc biorę wszystko oddzielnie. Tylko z tym jodem jest problem. Gin do mnie właśnie na pierwszej wizycie, ze cala moja suplementacja spoko tylko co z jodem zrobię, skoro w Polsce go nie ma :(
 
reklama
Do góry