reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Ja od wczorajszego południa mam ciągle ból głowy w okolicy lewej skroni, początkowo myślałam ze to przez małą ilosc wypitej wody ale nadrobiłam i nic nie pomagało wiec na noc mósialam już wziąć tabletkę,w nocy kilka razy budziłam się przez ból ale niechcialam już wziąć tabletki, wkoncu usnęłam na dobre i rano obudziłam die bez bólu który wrócił odrazu po wstaniu z łóżka, niewiem już co mam robić tak bardzo mnie boli a boje się brać za dużo tabletek😢

U mnie dziś smażona rybka na obiad bo mąż nieprzepadających za rybami nagle ma ochotę na dorsza z frytkami
 
reklama
Ja od wczorajszego południa mam ciągle ból głowy w okolicy lewej skroni, początkowo myślałam ze to przez małą ilosc wypitej wody ale nadrobiłam i nic nie pomagało wiec na noc mósialam już wziąć tabletkę,w nocy kilka razy budziłam się przez ból ale niechcialam już wziąć tabletki, wkoncu usnęłam na dobre i rano obudziłam die bez bólu który wrócił odrazu po wstaniu z łóżka, niewiem już co mam robić tak bardzo mnie boli a boje się brać za dużo tabletek😢

U mnie dziś smażona rybka na obiad bo mąż nieprzepadających za rybami nagle ma ochotę na dorsza z frytkami
Niestety ja tez mam dość częsty ból głowy i to naprawdę mocny ale zaciskam zęby, tabletki nie wezmę. Mój mi co najwyżej przynosi zimny okład
 
Ja tez bez energii... rosół już pachnie, na drugie kotlety mielone bo chyba z rok ich nie robiłam i mi się zachciało, ziemniaki i mizeria. Wszystko super ale jakoś przez to gotowanie już się nawąchalam i nie wiem jak będzie z jedzeniem 🤔
Witam w klubie. Chętnie bym taki obiadek zjadła, mniam :D Ale ja mam ten weekend jakiś hardkorowy. Po prostu leżę i pachnę tylko :/ W zasadzie to wiem, że nic złego w zrobieniu sobie 'wolnego', ale planów miałam mnóstwo około domowych, chęci już drugie dzień żadne i jest mi z tym zwyczajnie źle. Nawet do zrobienia obiadu się zebrać sił nie mam, jem dzisiaj jakieś kanapki i croissanty, nawet myśleć mi się nie chce, za co najpierw się wziąć. Więc leżakuję, ale z faktycznym wypoczynkiem to niewiele ma wspólnego :p Energio, wróć..!..
 
Ciekawy ten poród francuski 🤔
Choć u mnie nie miałby zastosowania, wystarczy mi świadomość że mam skórę naciętą głębiej (a co dopiero powłoki brzuszne) i już mdleje 😅 nawet nie muszę tego czuć, sama wiedza mi wystarczy 😅😅
Już kiedyś myślałam nad tym, że jeżeli będę musiała mieć cc to tylko w znieczuleniu ogólnym niestety, inaczej będą mieli problem

Ja Milam w ogólnym i uważam, ze w przebiegu mojego porodu i nagłej cc to było lepsze rozwiązanie. Gdybym miała mieć jeszcze raz cc to tez bym się zdecydowała
Chyba na narkozę albo jakieś leki uspakajające przed znieczuleniem ogólnym . Tak na żywca chyba bym Nie zniosła tego. Wiem, co czujesz ...
 
Ponieważ nie chcieli mi dać skierowania na cytomegalię, zrobiłam sama... I wyszło pozytywnie zarówno igg jak i igm. W pierwszej ciąży miałam oba negatywne, więc pewnie od własnego dziecka złapałam... Jutro pojadę zrobić awidność, jestem spanikowana...
Do tego dziś jakby mniejszy brzuch... Nie mialam usg od miesiąca... Dziś będzie ciężki dzień...

Tez mam wrazenie, ze mam mniejszy brzuch . Jeszcze dwa dni temu był gigantyczny
 
Dzięki za rady, na razie ratuję się tą wodą morską. Dwa pierwsze poronienia były bardzo wczesne i tak na prawdę nie znam ich przyczyny. Trzecie to na pewno wada genetyczna zarodka, bo udało nam się zbadać materiał poronny. W międzyczasie porobiłam trochę badań i wyszła trombofilia łagodna i niedoczynność tarczycy. Biorę leki: euthyrox, neoparin, duphaston, magneb6 a z witamin prenatal uno i dodatkowo folian i metylowana b12 bo mam problem z przyswajaniem tych normalnych. Na szczęście dość szybko zachodzę w ciążę wiec nie staraliśmy się jakoś specjalnie długo 😊

Jestem na podobnym zestawie, tylko mam
Zastrzyki z progesteronem co 4 dni i codziennie clexane w brzuch i tez na metylach jestem! Mam w homozygocie Pai 1 i mthfr c677t.
 
reklama
Ja od wczorajszego południa mam ciągle ból głowy w okolicy lewej skroni, początkowo myślałam ze to przez małą ilosc wypitej wody ale nadrobiłam i nic nie pomagało wiec na noc mósialam już wziąć tabletkę,w nocy kilka razy budziłam się przez ból ale niechcialam już wziąć tabletki, wkoncu usnęłam na dobre i rano obudziłam die bez bólu który wrócił odrazu po wstaniu z łóżka, niewiem już co mam robić tak bardzo mnie boli a boje się brać za dużo tabletek😢

U mnie dziś smażona rybka na obiad bo mąż nieprzepadających za rybami nagle ma ochotę na dorsza z frytkami
Mi na ból głowy pomaga czasami smarowanie głowy amolem... spróbuj!
 
Do góry