reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
A za mna chodza znowu truskawki,maz pojechal na zakupy, ma przywiezc truskawki, juz nie moge sie doczekac :D

U mnie 5 dzien lezenia plackiem, juz mi sie przykrzy.. ale dalej plamie, na szczescie juz totalnie resztki,mam nadzieje ze 2-3 i przestanie.

Prenatalne mam 7 maja,wiec pewnie do tego czasu i tak bede sie mega oszczedzac, az sie okaze co z krwiakiem
Leżakuj, odpoczywaj, czytaj książki jak masz siłę lub nadrabiaj ulubione seriale ;) Ja cały weekend przeleżałam i przespałam, byłam strasznie osłabiona, więc łączę się w bólu, ale jak mus to mus! ściskam
 
Przeglądam ta gazetkę Lidla i jak jutro wszystko będzie ok na prenatalnych, to chyba 4 maja coś zamówię i może legginsy dla siebie, tylko nie wiem jak z rozmiarem ehh
 
A za mna chodza znowu truskawki,maz pojechal na zakupy, ma przywiezc truskawki, juz nie moge sie doczekac :D

U mnie 5 dzien lezenia plackiem, juz mi sie przykrzy.. ale dalej plamie, na szczescie juz totalnie resztki,mam nadzieje ze 2-3 i przestanie.

Prenatalne mam 7 maja,wiec pewnie do tego czasu i tak bede sie mega oszczedzac, az sie okaze co z krwiakiem
Ja też szaleje za truskawkami 🍓🍓🍓 dzisiaj będą truskawki z borówkami ze śmietana mniam
 
Sernik bym zjadła [emoji7] muszę wpisać na listę zakupów ser do sernika hihi [emoji87]
Ja dziś planuje spaghetti mam nadzieję zjeść że smakiem jeśli jednak nie będzie wchodziło zjem połowę pizzy takiego gotowca bo mam ochotę

Gratulacje młodych talentów. Fajnie jak dzieciaki zajmują się czymś z pasją a nie z przymusu.[emoji7]

O kurczaki [emoji7] daj przepis na to bezglutenowe cudo.

Ja mam strasznie wyrzuty sumienia że mi wchodzą tylko owoce a warzywa nie i od kilku dni do moich koktajli przemycam trochę jarmużu i rzodkiewki co jeszcze z warzyw polecacie dodać do koktajlu ?
No i na picie wody robię cały dzbanek z plastrem cytryny i kilkoma listkami mięty mam świeżą miętę na ogródku więc korzystam ale tak się zastanawiam czy ciągłe picie wody z cytryną będzie ok w ciąży ? Co mówicie ? Sama woda mi nie wchodzi niestety

Możesz dać jeszcze szpinak, marchewkę :)
Chyba seler naciowy ludzie dają, ale sama nie piłam sama [emoji14]
 
Sernik bym zjadła [emoji7] muszę wpisać na listę zakupów ser do sernika hihi [emoji87]
Ja dziś planuje spaghetti mam nadzieję zjeść że smakiem jeśli jednak nie będzie wchodziło zjem połowę pizzy takiego gotowca bo mam ochotę

Gratulacje młodych talentów. Fajnie jak dzieciaki zajmują się czymś z pasją a nie z przymusu.[emoji7]

O kurczaki [emoji7] daj przepis na to bezglutenowe cudo.

Ja mam strasznie wyrzuty sumienia że mi wchodzą tylko owoce a warzywa nie i od kilku dni do moich koktajli przemycam trochę jarmużu i rzodkiewki co jeszcze z warzyw polecacie dodać do koktajlu ?
No i na picie wody robię cały dzbanek z plastrem cytryny i kilkoma listkami mięty mam świeżą miętę na ogródku więc korzystam ale tak się zastanawiam czy ciągłe picie wody z cytryną będzie ok w ciąży ? Co mówicie ? Sama woda mi nie wchodzi niestety
A co do tortilli to mezu robil z mehl farine schara :)
Tylko woda mąka i szczypta soli. Nie mial proporcji, tylko na oko robił, az zgestnialo i dało się kleić- taka konsystencje plasteliny mial. I robotem wyrabial - hakiem. A później walkowal placki i smażył na patelni.

A farsz to kurczak smażony, czerwona fasola z puszki, cebula podsmażona i sos bbq :) i wszystko później połączył i na patelnię dal, żeby ser się rozpłynął:)
20200426_183951.jpeg
 
My też mieliśmy ślub w sierpniu - 4 sierpnia będzie 2 rocznica. Miałam plan żeby co roku wbijać w suknie ślubna, mąż w garniaka i iść na starówkę do restauracji na obiad/kolacje, może by myśleli ze jesteśmy po tajnym ślubie i by nam serwowali za darmola 😂😂😂😂
No ale na razie to chyba nie wypali 😅
My z kolei znamy sie 3 lata, od ponad 2.5 jesteśmy razem, oświadczyny były po 5 miesiącach a ślub po niecalym roku 🙈🙈
 
Cześć dziewczyny [emoji112]
Witam się po weekendzie. Ja swój spędziłam z rodziną, świętowaliśmy urodziny mojego synka, który jutro kończy 5 lat. Ja nie wiem kiedy to zleciało [emoji3064][emoji3059]
Dzisiaj jestem pierwszy dzień w pracy po 1,5 miesiąca pracy zdalnej. Czuje się dobrze, ale jestem zwyczajnie zmęczona i jak tylko powiem w pracy o ciąży i przekażę obowiązki to idę na zwolnienie.
Nie nadrobiłam wszystkiego, ale widziałam, że pisałyście o wózkach. No to ja powielę opinię kilku z Was. Też stawiam na Cybex Priam, Balios albo ewentualnie Mutsy Icon.
Jak zwykle kciuki za wszystkie wizyty [emoji110]
 
reklama
A za mna chodza znowu truskawki,maz pojechal na zakupy, ma przywiezc truskawki, juz nie moge sie doczekac :D

U mnie 5 dzien lezenia plackiem, juz mi sie przykrzy.. ale dalej plamie, na szczescie juz totalnie resztki,mam nadzieje ze 2-3 i przestanie.

Prenatalne mam 7 maja,wiec pewnie do tego czasu i tak bede sie mega oszczedzac, az sie okaze co z krwiakiem
Oj nie dziwie się:(
Starasz się coś sobie zorganizować? Jakieś nadrabianie filmów, książek?
 
Do góry