reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Cześć mamusie 😊 troszkę was tu podczytuje ale ogólnie nie lubię pisać na forum mało czytelna forma jak dla mnie widzę że powstała grupa ale nie dla wszystkich ok rozumiem 😊ale powiedzcie mi może stworzymy sobie grupę dla osób "odrzuconych" i nie tylko 😉 ja nie mam tak dużo czasu żeby ciągle siedzieć ale fajnie się jest wspierać i mieć kontakt z mamusiami które rodzą w tym samym czasie jak dla mnie każda mam którą ma termin na listopad mogłaby należeć do takiej grupy bo to łatwiejsze forma kontaktu i wcale codzienna aktywność nie jest konieczna to jest moja 4 ciąża i na pewno codzienna aktywność w moim przypadku nie jest latwa na forum ale w grupie to juz zawsze inaczej co myślicie?

Cześć! 4 ciaza, podziwiam Cię! Miałaś już badani prenatalne? Poznałaś
Płeć? Jak się czujesz? Na kiedy masz termin?
 
reklama
Jestem za możemy zostać tutaj:) ja tez sie bardzo malo udzielalam a to dlatego ze brak czasu a wpisów z jednego dnia bylo czasami kilkadziesiąt stron i nie mialam czasu przeczytac a i jestem z tych ktore boja sie zapeszac i czekalam na prenatalne ktore mam we wtorek :) i juz zaczynam sie bac... Dzis 12+5

Będzie dobrzeZ jak się czujesz? To twoja pierwsza ciaza?
 
Jestem za możemy zostać tutaj:) ja tez sie bardzo malo udzielalam a to dlatego ze brak czasu a wpisów z jednego dnia bylo czasami kilkadziesiąt stron i nie mialam czasu przeczytac a i jestem z tych ktore boja sie zapeszac i czekalam na prenatalne ktore mam we wtorek :) i juz zaczynam sie bac... Dzis 12+5
Trzymam.kciuki za prenatalne bedzie dobrze 😊ja się już nie mogę doczekać tych badań u mnie 11 tydz i będę w poniedziałek się umawiać na nie 😊koniecznie daj znać po USG co tam u maleństwa słychać 🥰
 
Cześć! 4 ciaza, podziwiam Cię! Miałaś już badani prenatalne? Poznałaś
Płeć? Jak się czujesz? Na kiedy masz termin?
NO hej 😊 jeszcze badań prenatalnych nie miałam będę się po majowce umawiać u mnie 11 tydz termin mam na 20.11 czuje się źle jest mi ciągle nie dobrze nic mi się nie chce i powiem szczerze że w żadnej ciąży się tak nie czułam liczę na córkę bo w domu mam 3 synów 😉 dodatkowo wyszło mi wysokie TSH i boję się żeby wszystko ok było z malenstwem A Ty na kiedy masz termin i jak się czujesz ? Jesteś już po prenatalnych ?
 
Tak to moja pierwsza ciaza i bardzo wyplakana i wymodlona zespol policystycznych jajnikow srednio 3 razy w miesiącu bylam u ginekolga sprawdzić czy jest owulacja na lekach i to dosc silnych po których mialam mroczki przed oczami i mnostwo innych skutkow ubocznych wywolywany okres przez 5 miesięcy bo moje cykle wynosiły po 50 60 dni;/ i slabe wyniki nasienia meza i cud nasz cud w piatek wizyta w klinice w której na pierwszej wizycie na same badania krwi i posiewy wydaliśmy 2000 ponad a w pon zrobiony test bez cienia nadziei a tu szok i cud 2 kreski ciaza byla wczesna wiec lekarz w klinice nic nie widział:) jesteśmy bardzooo szczęśliwi;) mdłości już minely i czuje sie swietnie:)
 
Tak to moja pierwsza ciaza i bardzo wyplakana i wymodlona zespol policystycznych jajnikow srednio 3 razy w miesiącu bylam u ginekolga sprawdzić czy jest owulacja na lekach i to dosc silnych po których mialam mroczki przed oczami i mnostwo innych skutkow ubocznych wywolywany okres przez 5 miesięcy bo moje cykle wynosiły po 50 60 dni;/ i slabe wyniki nasienia meza i cud nasz cud w piatek wizyta w klinice w której na pierwszej wizycie na same badania krwi i posiewy wydaliśmy 2000 ponad a w pon zrobiony test bez cienia nadziei a tu szok i cud 2 kreski ciaza byla wczesna wiec lekarz w klinice nic nie widział:) jesteśmy bardzooo szczęśliwi;) mdłości już minely i czuje sie swietnie:)
NO to faktycznie twój strach uzasadniony w takim razie GRATULACJE ! i czekamy na dobre wiadomości po prenatalnych 😊
 
Tak to moja pierwsza ciaza i bardzo wyplakana i wymodlona zespol policystycznych jajnikow srednio 3 razy w miesiącu bylam u ginekolga sprawdzić czy jest owulacja na lekach i to dosc silnych po których mialam mroczki przed oczami i mnostwo innych skutkow ubocznych wywolywany okres przez 5 miesięcy bo moje cykle wynosiły po 50 60 dni;/ i slabe wyniki nasienia meza i cud nasz cud w piatek wizyta w klinice w której na pierwszej wizycie na same badania krwi i posiewy wydaliśmy 2000 ponad a w pon zrobiony test bez cienia nadziei a tu szok i cud 2 kreski ciaza byla wczesna wiec lekarz w klinice nic nie widział:) jesteśmy bardzooo szczęśliwi;) mdłości już minely i czuje sie swietnie:)

Hej niczym się nie stresuj. Teraz już musi buc dobrze. Jestem po wycięciu przydatkow z jednej strony, druga natomiast miała PCOS. Szanse na zajście w ciąże były żadne. A jednak to moja 3 ciąża. Mam nadzieje, ze wszystko pójdzie zgodnie z planem:)
 
reklama
Cześć mamusie 😊 troszkę was tu podczytuje ale ogólnie nie lubię pisać na forum mało czytelna forma jak dla mnie widzę że powstała grupa ale nie dla wszystkich ok rozumiem 😊ale powiedzcie mi może stworzymy sobie grupę dla osób "odrzuconych" i nie tylko 😉 ja nie mam tak dużo czasu żeby ciągle siedzieć ale fajnie się jest wspierać i mieć kontakt z mamusiami które rodzą w tym samym czasie jak dla mnie każda mam którą ma termin na listopad mogłaby należeć do takiej grupy bo to łatwiejsze forma kontaktu i wcale codzienna aktywność nie jest konieczna to jest moja 4 ciąża i na pewno codzienna aktywność w moim przypadku nie jest latwa na forum ale w grupie to juz zawsze inaczej co myślicie?

Hej ja również bardzo Ciebie podziwiam jeśli chodzi o 4 ciąże. Wytrwałość i sile. Jestem pełna obaw co do trzeciej choć dzieciaczki już mam duże. Wiec powinno być mi lżej:)
 
Do góry