reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Maluch przestał rosnąć teraz? A jak z łożyskiem? Kiedy zalecili Ci kontrolę?
Narazie jest w normie, ale juz dolna granica. Głowa, nogi, ręce wskazują na 31 tydzień, ale brzuch jest 10 dni mniejszy w stosunku do głowy i to trzeba monitorować głównie. W pon mam wizyte, bo teraz badałam sie u innego lekarza, 3 tyg temu u mojego, nic wtedy nie mówił, że coś nie tak, no ale jak jeszcze jest w normie, to pewnie dlatego. Jeśli różnica przekroczy 2 tygodnie, to wtedy należy myśleć o wcześniejszym rozwiązaniu. Najgorsze, że będę prawdopodobnie musiała rodzić w szpitalu, w którym nie chciałam, bo ma lepszy stopień referencyjności. Liczę, że jednak maluch nadgoni, lekarz mówił, że jest to możliwe.
 
reklama
Ja mam beko
Podpowiedź jaki masz model? Ja muszę coś kupić bo nie wyrobie z praniem i suszeniem w sezonie zimowym.
Chyba ta.
Szukałam takiej w miarę wąskiej. U mnie akurat się nie da ale jak masz.mi3jsce to można stawiać jedno na drugim.
Screenshot_20200925-174339_Chrome.jpeg
 
Ja mam bekoChyba ta.
Szukałam takiej w miarę wąskiej. U mnie akurat się nie da ale jak masz.mi3jsce to można stawiać jedno na drugim.Zobacz załącznik 1180665
Dzięki :) u mnie miejsca pod dostatkiem, bo pralkę mam w piwnicy i tam całe pomieszczenie wolne. Tylko ciężko z wentylacją, wiec przy dużej wilgoci pranie nie schnie jak trzeba. Wiosna/lato suszę na dworze na sznurkach i potem od razu do szafy.
 
Ja jestem z suszarki bardzo zadowolona. Skończyło się suszenie w salonie. I roboty mam mniej bo wieszać tego na suszarkę nie muszą.
Dzięki :) u mnie miejsca pod dostatkiem, bo pralkę mam w piwnicy i tam całe pomieszczenie wolne. Tylko ciężko z wentylacją, wiec przy dużej wilgoci pranie nie schnie jak trzeba. Wiosna/lato suszę na dworze na sznurkach i potem od razu do szafy.
 
A kro
ja dziś 3 prenatalne, dziecko jest małe - 1500 g, na dolnej granicy, lekarz kazał monitorować, bo jakby przestał rosnąć, to czeka nas wsześniejsze rozwiązanie ciąży. musze się popakować do końca w razie czego. Michalina, Ty miałaś za małego chłopca w 1 ciąży? Ile był za mały i ile wcześniej rozwiązali ciążę?
A krory dokładnie masz tydzień ? Ja miałam prenatalne w 29plus 5 i mały miał 1400 nawet bez 20 gramów , dokładnie 1380 , lekarz nic nie mówił 😊 tak Wiktor 2 kg w 37 tc cc
 
reklama
31 tc, ale według każdego usg ciaza jest 30+4. a wykryli brak wzrostu w 37 tc, czy tyle Cię trzymali?
Noto moim zdaniem waga okej ! Ja miałam tydzień wcześniej prenatalne ale i waga była niższa o 100 gramów wiec na twoim miejscu mega bym się nie przejęła 😊 a z Wiktorem chodziłam na NFZ i miałam tylko 3 usg , w 36 tc poszłam prywatnie bo średnio ruchy czułam w sensie ze dwa razy dziennie popływal i tyle , od razu z wizyty na szpital i za dwa dni cc
 
Do góry