reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Hej, ja też już po szczepieniu i też kp wszystko ok :)
U nas tez krótkie drzemki ok. 30min czasami uda się przedłużyć na ponad 1h.
Szkoda mu spać wieczorem już wygląda na zmęczonego a jak umyje i przebiore to dostaje nowej Energii, ostatnio najlepiej usypia mąż na brzuchu ale w nocy też się budzi na cycka kilka razy ale zazwyczaj nie placze.
Z jedzeniem też słabo więc wróciły mleczne kupy
U nas teraz etap wstawania, a co najgorsze już się chce puszczać
 
reklama
A ja mam takie pytanie do mam karmiących piersią.
Czy jest tu jakaś mama która nie dostała jeszcze okresu? Bo tak się zastanawiam czy to normalne 😜
 
A ja mam takie pytanie do mam karmiących piersią.
Czy jest tu jakaś mama która nie dostała jeszcze okresu? Bo tak się zastanawiam czy to normalne 😜

Ja dostalam po 6 miesiącach, 2 miesiace ciszy i 2 okres :p

Nie martw się, jeśli karmisz często to nie dostaniesz okresu.
Teraz jak moj syn je inne jedzonko niz mleko to może obyc sie bez cycka caly dzień. I właśnie to u mnie spowodowało, że okres wrocił.
 
A ja mam takie pytanie do mam karmiących piersią.
Czy jest tu jakaś mama która nie dostała jeszcze okresu? Bo tak się zastanawiam czy to normalne 😜
Ja również jeszcze nie miałam okresu. Podczas ostatniej kontroli u ginekologa usłyszałam, że może być tak, że okres wróci dopiero przy całkowitym wygaszeniu laktacji.
Póki co, cieszę się jeszcze z tej wolności :D
 
reklama
Do góry