reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Moja ledwo się przekreci z brzucha na plecy. Nie raczkuje. Ale już siedzi samodzielnie za to o wstawaniu nie ma mowy. Tez się nie zabawi chce żeby być z nią cały czas jak mnie zobaczy to krzyk bo chce na ręce. Ale ma za to starszych braci zawsze ja czymś zainteresują 4 lata i 2 lata. To ciekawe tez mamy.
 
reklama
U nas rowniez trudny okres... za miesiąc mam egzaminy a mlody przylepiony do mnie, lęk separacyjny uaktywnił się na maxa...

Ale zdarzają się też fajne momenty. Wczoraj jelismy kolacje, mlody jak zwykle kaszka z owocami i nagle ojciec wyciągnął kabanosa z lodówki... kaszka poszla w kubeł.. trząsł się prawie na widok kabanosa....
Oczywiscie nie dala synkowi tego do jedzenia, musiał zadowolić się bułką z masłem:D

Dziewczyny KP, do kiedy zamierzacie cycować?
 
Jejku to widzę, że to normalne.. a myślałam, że tylko u mnie taki dramat 😜

Co do KP, plan był do roku, ale jak teraz sobie pomyślę, że to już tuż tuż, to nie wiem czy się uda :p
Co prawda w dzień już nie karmie za dużo (w porównaniu do kiedyś) może ze 3 razy. Oczywiście to też zależy od dnia.
Ale sądzę, że jak na 1.5 roku się odstawimy to będzie dobrze 😃
 
U nas rowniez trudny okres... za miesiąc mam egzaminy a mlody przylepiony do mnie, lęk separacyjny uaktywnił się na maxa...

Ale zdarzają się też fajne momenty. Wczoraj jelismy kolacje, mlody jak zwykle kaszka z owocami i nagle ojciec wyciągnął kabanosa z lodówki... kaszka poszla w kubeł.. trząsł się prawie na widok kabanosa....
Oczywiscie nie dala synkowi tego do jedzenia, musiał zadowolić się bułką z masłem:D

Dziewczyny KP, do kiedy zamierzacie cycować?
Córkę karmilam prawie 2 lata, syna poltory roku, a teraz kto wie... Po macierzynskim wracam do pracy wiec pewnie powoli samo wygaśnie...
 
Ja nie mam planu w związku z karmieniem ile się uda tyle będę karmić ale bez przesady. Trochę czasem jest to męczące bo po za piersią mała nic innego nie pije więc jest ode mnie zależna.
 
Ja nie mam planu w związku z karmieniem ile się uda tyle będę karmić ale bez przesady. Trochę czasem jest to męczące bo po za piersią mała nic innego nie pije więc jest ode mnie zależna.

Mojemu tez się coś odwidziało z tym piciem wody. Wcześniej wypijał minimum 150ml wody a od 3 dni jak wypije 30 ml to max...
 
Myślałam żeby karmić do roku i dziwiłam się jak moje koleżanki mogą karmić tak długo , ale czym młody starszy tym pije więcej i nawet posiłek stały nie zastępuje mu mleka . Mimo ze zjada w ciągu dnia bardzo dużo , on właściwie ciagle coś je . Uwielbia maliny , wszystko wcina bez opamiętania nawet jak by miał zwrócić , nie szkodzi 😄 także u nas pewnie piers jeszcze długo
 
U nas czesto zje posiłek, a i tak chce doić po tym mleko. Właściwie WHO zaleca karmić przez co najmniej 2 lata. Ja wracam do pracy, więc pewnie koło 10/11 miesiąc zacznę stopniowo go odstawiać, wiadomo, że będę chciała żeby przynajmniej raz dziennie jeszcze napił się z piersi, bo dla jego zdrowia to dobre, ale czy to wyjdzie to nie wiem. A druga kwestia, to nie gryzą Was maluchy po piersi? Mój czasem tak zaciśnie, że bardzo boli, a jak wyjdą zeby górne, to nie wiem jak to będzie wyglądało.
 
reklama
A druga kwestia, to nie gryzą Was maluchy po piersi? Mój czasem tak zaciśnie, że bardzo boli, a jak wyjdą zeby górne, to nie wiem jak to będzie wyglądało.


Ooo, to jeszcze wszystko przed Toba...
Moj bąbel ma 8 zębów, teraz juz nie gryzie ale najgorzej bylo jak wychodziły 1 górne bo bawiło go zgrzytanie zębami. Czasami zaczynał zgrzytać podczas karmienia i wtedy to nie raz nie dwa poleciało pod nosem ####wa...
Tak, wiem przy dziecku ale to boli na maxa.
Chociaz ostatnio zatkał mi się kanalik w jednej piersi i tez nameczylam się z tym strasznie.
 
Do góry