reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Miałam przed chwilą konsultacje deietetyczka online (współpracuje z nią jakiś miesiąc) no i mówię że chyba musimy zmienic trochę założenia bo jestem w ciąży- mam pozytywny wynik z bety itp.... A ona do mnie że beta jeszcze o niczym nie świadczy i że dopiero lekarz powinien mi potwierdzić 🤨

No ja rozumiem nie dawanie fałszywej nadziei, nie nakręcanie się itp no ale kaman
Co za kobieta,jak beta nic nie mówi.
Bardzo dużo mówi..to jedne wiarygodne źródło wykrycia wczesnej ciąży.jak przyrasta to jednoznacznie potwierdza.
U mnie już okres się nie pojawił, także beta prawdę mówi 😁
 
reklama
Dzień dobry dziewczyny. Mam nadzieję że czujecie się wspaniałe. U mnie od rana wiosna. Ptaszki śpiewają i to powietrze [emoji7]
Ja w środę przyszłą mam wizytę. Odliczam jakby to co najmniej były moje urodziny [emoji846]
Mam ochotę na naleśniki. A wy macie jakieś zachcianki?
Dobrego dnia!
 
Cześć dziewczyny ja dzisiaj idę na wizytę 4t5d 🙂 stresuje się jak nie wiem. Dziwnie sie jakoś czuje boję się że usłyszę znów to samo. Mimo to że zdaje sobie sprawę że na usg jest za szybko boję się że mój lekarz będzie się się doszukiwać co jest nie tak. W dodatku wizyta dopiero o 19 🥺
 
Dzień dobry dziewczyny. Mam nadzieję że czujecie się wspaniałe. U mnie od rana wiosna. Ptaszki śpiewają i to powietrze [emoji7]
Ja w środę przyszłą mam wizytę. Odliczam jakby to co najmniej były moje urodziny [emoji846]
Mam ochotę na naleśniki. A wy macie jakieś zachcianki?
Dobrego dnia!
Cześć
Ja dzisiaj miałam ochotę na Coca cole,a tu akurat w domu nie ma,chyba mąż będzie musiał kupić 😁
Ja powinnam dzisiaj dostać okresu, a tu już nie będzie przez 9 miesięcy 😁
Dzień naprawdę dzien ładny,słoneczko świeci ,naturalna witamina D 😁
Dzisiaj troszkę boli ppdbrzusze ale do przeżycia.
Myślę że to raczej na rozrastająco się macice.
 
reklama
Do góry