reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

U mnie dzisiaj słabo, w nocy mnie obudził skurcz, dzisiaj tez brzuch pobolewa co jakiś czas a tu jeszcze trzeba się do pracy zmusić.

czy to może być spowodowane stresem? Jak mam cięższy dzień w pracy to potem mam mocniejsze skurcze. No chyba że mam mocniejsze skurcze i przez to w pracy mnie wszystko bardziej rusza... 😜
Zwariować można ;)
Jasne że stres odgrywa tu dużą rolę. Ja przy 1 córce nie mialam żadnych objawów. Teraz mam tkliwe piersi, wyszły na nich żyły ( chyba sobie przypomniały roczną laktajce 😂)
Brzuszek czasem mnie boli, czuję lekkie skurcze. Ponoć to normalne, że brzuszek troszkę boli, więc zbytnio się tym nie przejmuje 🥰
 
reklama
Hej dziewczyny. U mnie nocka też dość słaba, budziłam się i niespokojnie spałam ale to chyba przez kolejne badanie bety [emoji38] teraz już jestem spokojna, dzisiejszy wynik 534 więc ładnie się podwaja [emoji16] z objawów to też mam bolące, obrzmiale piersi. Na szczęście mdłości poki co nie ma i niej tak zostanie. Mam za to ogromny apetyt i chrupki serowe wchodzą mi idealnie [emoji7] mogłabym jeść codziennie [emoji38][emoji38][emoji38] moja gin wyznaczyła mi dzisiaj termin, idę 4 marca( prywatnie)[emoji3059][emoji3059]
 
Miałam przed chwilą konsultacje deietetyczka online (współpracuje z nią jakiś miesiąc) no i mówię że chyba musimy zmienic trochę założenia bo jestem w ciąży- mam pozytywny wynik z bety itp.... A ona do mnie że beta jeszcze o niczym nie świadczy i że dopiero lekarz powinien mi potwierdzić 🤨

No ja rozumiem nie dawanie fałszywej nadziei, nie nakręcanie się itp no ale kaman :d
 
Miałam przed chwilą konsultacje deietetyczka online (współpracuje z nią jakiś miesiąc) no i mówię że chyba musimy zmienic trochę założenia bo jestem w ciąży- mam pozytywny wynik z bety itp.... A ona do mnie że beta jeszcze o niczym nie świadczy i że dopiero lekarz powinien mi potwierdzić [emoji2955]

No ja rozumiem nie dawanie fałszywej nadziei, nie nakręcanie się itp no ale kaman :d
Kurcze no bardzo słabe to było.....moja dietetyk z którą współpracuje wręcz podpowiadała jakie można jeszcze badania zrobić i żeby od razu betę sprawdzać i kontrolować przyrost bety oraz sprawdzić progesteron. Nie rozumiem takiego podejścia jak Twoja dietetyczka....nic się nie martw, rób swoje, trzymam kciuki [emoji8]
 
reklama
Do góry