reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
U nas w końcu skręcona komoda, ale oczywiście jak to nowy mebel, śmierdzi na potęgę, więc nic do niej nie wkładam. 4 godziny mój brat z dziewczyną i moim mężem skręcali. Trochę małe szuflady, ale w sumie dla dzieci w sam raz i bałaganu nie będzie jak w mojej komodzie 😆 Ja w rzeczach jestem raczej minimalistka, więc pranie i prasowanie pójdzie sprawnie.
 
Hej, ja dziś 34+4, wczoraj byłam na wizycie (teraz mam już pokazywać się mojemu gin co tydzień 🙉).
Mały wg USG wazy 2,4 kg. Leży tak jak powinien, głowa w dół. Szyjka długa ale miękka, wiec mam najbliższe 2 tygodnie na maxa się oszczędzać, żeby nie było wcześniaka;) No i mam odstawić Acard i do końca ciąży brać… zastrzyki z heparyną, Clexane. Nie wiem jak to przetrwam… 😱
W weekend tak mniej więcej spakowałam torbę dla mnie i malucha do szpitala, w razie co mąż dołoży tylko nieliczne rzeczy. Mam jeszcze do kupienia kilka niezbędnych rzeczy z wyprawki, m.in. monitor oddechu, bujaczek- leżaczek.
Ma któraś z was już? Nie mogę się zdecydować na żaden bujaczek :/ podobają mi się te huśtawki InGenuity. Macie jakies opinie o nich?
 
Hej, ja dziś 34+4, wczoraj byłam na wizycie (teraz mam już pokazywać się mojemu gin co tydzień 🙉).
Mały wg USG wazy 2,4 kg. Leży tak jak powinien, głowa w dół. Szyjka długa ale miękka, wiec mam najbliższe 2 tygodnie na maxa się oszczędzać, żeby nie było wcześniaka;) No i mam odstawić Acard i do końca ciąży brać… zastrzyki z heparyną, Clexane. Nie wiem jak to przetrwam… 😱
W weekend tak mniej więcej spakowałam torbę dla mnie i malucha do szpitala, w razie co mąż dołoży tylko nieliczne rzeczy. Mam jeszcze do kupienia kilka niezbędnych rzeczy z wyprawki, m.in. monitor oddechu, bujaczek- leżaczek.
Ma któraś z was już? Nie mogę się zdecydować na żaden bujaczek :/ podobają mi się te huśtawki InGenuity. Macie jakies opinie o nich?
Ja mam bujaczek - leżaczek z Tiny love i go uwielbiam.
 
Oddałam właśnie mocz do badania. Na oko już widać, że coś z nim jest nie tak. Strasznie mętny był, w ogóle brak przejrzystości i wydawało mi się, że osad był na powierzchni :( martwę się co to znaczy. Zleciłam też od razu posiew.
 
reklama
Oddałam właśnie mocz do badania. Na oko już widać, że coś z nim jest nie tak. Strasznie mętny był, w ogóle brak przejrzystości i wydawało mi się, że osad był na powierzchni :( martwę się co to znaczy. Zleciłam też od razu posiew.

A nie jesteś odwodniona? Miałam tak gdy byłam odwodniona, po dwóch dniach powtarzałem wyniki...
 
Do góry