reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Na KTG pisały mi się skurcze co 10 minut. Są wyraźne i dość duże, a ja czuje je jako twardnienie brzucha (mocne stawianie się) i dodatkowo takie brak tchu. Bez bólu.
Gin mówi ze może się coś z nich rozwinąć nawet dziś w nocy, a może to być dopiero za tydzień - dwa.
Także wiem tyle ze nic nie wiem;)
O proszę ;) no to czekamy na rozwój sytuacji.
Chciałabyś już urodzić? ;)
 
reklama
Na KTG pisały mi się skurcze co 10 minut. Są wyraźne i dość duże, a ja czuje je jako twardnienie brzucha (mocne stawianie się) i dodatkowo takie brak tchu. Bez bólu.
Gin mówi ze może się coś z nich rozwinąć nawet dziś w nocy, a może to być dopiero za tydzień - dwa.
Także wiem tyle ze nic nie wiem;)
O kurczaczki czyli muszę i ja uważać. Trzymam kciuki, żeby było po Twojej myśli 🙂👍💪
 
Na KTG pisały mi się skurcze co 10 minut. Są wyraźne i dość duże, a ja czuje je jako twardnienie brzucha (mocne stawianie się) i dodatkowo takie brak tchu. Bez bólu.
Gin mówi ze może się coś z nich rozwinąć nawet dziś w nocy, a może to być dopiero za tydzień - dwa.
Także wiem tyle ze nic nie wiem;)
Ooo kurcze który tydzień jesteś? Nie wysyłali Ciebie do szpitala ?
 
Hej czy wy tez odczuwacie w tym czasie tak silne ruchy? Ja 39 tydzień jestem . Mały od wczoraj tak mocno się rusza czuje każdy ruch wieczorem nie mogłam zasnąć aż się zmartwiłam ze coś mu nie pasuje nie wiem czy to normalne blisko porodu?
 
Hej czy wy tez odczuwacie w tym czasie tak silne ruchy? Ja 39 tydzień jestem . Mały od wczoraj tak mocno się rusza czuje każdy ruch wieczorem nie mogłam zasnąć aż się zmartwiłam ze coś mu nie pasuje nie wiem czy to normalne blisko porodu?
U mnie 37+5 i od około tygodnia, codziennie po godzinie 19 zaczyna się masakra w moim brzuchu. Jestem tak skopana, że na ogół leżę cały wieczór w pozycji embrionalnej, a jak wstanę to chodzę zgięta w pół... Mały zawsze był najbardziej ruchliwy wieczorem, myślę że czuję to teraz tak intensywnie, bo już po prostu nie ma miejsca na swoje zabawy i każdy jego ruch sprawia mi ból, a w tych godzinach rusza się na prawdę dużo. A podobno na koniec ciąży ruchliwość miała się zmniejszyć !
 
U mnie 37+5 i od około tygodnia, codziennie po godzinie 19 zaczyna się masakra w moim brzuchu. Jestem tak skopana, że na ogół leżę cały wieczór w pozycji embrionalnej, a jak wstanę to chodzę zgięta w pół... Mały zawsze był najbardziej ruchliwy wieczorem, myślę że czuję to teraz tak intensywnie, bo już po prostu nie ma miejsca na swoje zabawy i każdy jego ruch sprawia mi ból, a w tych godzinach rusza się na prawdę dużo. A podobno na koniec ciąży ruchliwość miała się zmniejszyć !
A to nie jestem sama 😹 jejku to jest hit normalnie co on tam wyrabia
 
reklama
Ooo kurcze który tydzień jesteś? Nie wysyłali Ciebie do szpitala ?
38 tc.
Do szpitala chcą mnie wysłać za kilka dni jak nic się nie wydarzy. Póki co karzą czekać i kontrolować ruchy.

Dziś w nocy porażka, mały cały dzien ledwo się ruszał, jakies delikatne przeciągania były, podczas KTG spał i nie mogłam go dobudzić🙈 o od 22:00 do 03:00 była masakra: cały brzuch mi falował, nie wiem co on tam wyprawiał 🙄czkawka za czkawką, spałam dziś może godzinę 😳😳

Skurcze były co 10 minut, kilka co 5 a potem odchodziły i wracały co 10-15 minut.
Masakra.
 
Do góry