reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Dzisiaj już 5,5 tys zakażeń. Dookoła wszyscy chorzy. Pracownicy mojego męża dosłownie wszyscy też chorzy. W przychodni jeden zdrowy pediatra na 6. W aptece wszystkie aptekarki chore. Nie no to jest masakra. Ja to nawet jak się nie zaraże od moich chłopaków to boję się że mąż przyniesie covida bezobjawowego i odkryje, że go mam już na izbie przyjec. Niczego chyba się tak nie boję jak tego.
 
reklama
Dzisiaj już 5,5 tys zakażeń. Dookoła wszyscy chorzy. Pracownicy mojego męża dosłownie wszyscy też chorzy. W przychodni jeden zdrowy pediatra na 6. W aptece wszystkie aptekarki chore. Nie no to jest masakra. Ja to nawet jak się nie zaraże od moich chłopaków to boję się że mąż przyniesie covida bezobjawowego i odkryje, że go mam już na izbie przyjec. Niczego chyba się tak nie boję jak tego.
A ty się nie szczepiłaś?
 
Jakby któraś jeszcze szukała otulacz do fotelika to my kupiliśmy taki.
Na górze jest ściągacz, przez co robi się taki kapturek. U Nas pasuje do nosidełka, ale też pasuje do wózka czy sanek, więc jak dla mnie bomba 🙂
Może komuś przypadnie do gustu to podrzucam 👍
 

Załączniki

  • recaro-vario-spiworek-modulowy-do-wozkow.jpg
    recaro-vario-spiworek-modulowy-do-wozkow.jpg
    31,6 KB · Wyświetleń: 73
A ty się nie szczepiłaś?
Nie i nie zamierzam w ogóle. Jakbym się zaszczepiła to by nic nie zmieniło, bo osoby zaszczepione też są świetnymi nosicielami tylko bezobjawowymi. U mnie w szpitalu każdy ma robiony test niezależnie od szczepienia. Boję się że osiądzie na mnie to badziewie.
 
Ja mam tylko takie twardnienie brzucha połączone z takim uczuciem jakby brakowało mi oddechu. Płakać się chce bo taki to dyskomfort, ale nie boli nic. To skurcze?
Mam to już od kilku tygodni, a ostatnio całe dnie non stop, czasami nawet kilka razy w jednej godzinie. Dyskomfort jest rzeczywiście ale nie sprawia to bólu.
Dziś ide na KTG zobaczę czy to się w ogóle pisze na tym badaniu.
Ja dziś 37+5 😵
 
Ja nie mam chyba jeszcze skurczy, a przynajmniej ich nie czuję, ale za to widzę, że obniżył mi się brzuch. Natomiast wcale przez to nie oddycha mi się lepiej :p noce też mam fatalne, ale nie dlatego, że nie mogę spać, tylko dlatego, że nie mam jak się ułożyć. Malutka jest po lewej stronie i jak leżę na lewym boku, to zaczyna kopać. Zresztą jak leżę za dlugo na obojętnie którym boku, to mam ogromny ból od pośladka do uda i nie wytrzymuję tak długo. Za to w dzień jestem nieprzytomna od leków na nadciśnienie. Przez te moje skoki dostałam leki i tak mi obniżyły ciśnieie, że wczoraj rano miałam 97/57 i prawie cały dzień spałam. Mam już zmniejszoną dawkę, ale dziś też mam raczej bardzo niskie. Jutro wizyta u doktorka, zobaczymy co nam powie :)
 
Znalazłam dzisiaj na dole na brzuchu (oczywiste za pomocą lusterka, bo już dawno nie widzę takiego obszaru swojego ciała🤣) dwa rozstępy, a już myślałam, że takie.rzeczy mnie ominą 😃
Ogólnie robię sobie zdjęcia co dwa tygodnie, na pamiatke jak rośnie mój brzuch i się zmienia i muszę przyznać, że był na prawdę mały, a ostatni miesiąc to mega wzrost 🥰
 
Dziewczyny a powiedzcie mi ( może któraś się orientuję) kto wypłaca zasiłek na opiekę nad ŻONĄ? ZUS czy pracodawca? Bo nigdzie w necie nie mogę znaleźć informacji
 
reklama
Do góry