reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Cześć dziewczyny, chciałam was zapytać jak się czujecie po cesarskich cięciach? Ile tygodni jesteście po i czy odczuwacie jeszcze ból bądź ciągnięcie w miejscu blizny?
 
Cześć dziewczyny, chciałam was zapytać jak się czujecie po cesarskich cięciach? Ile tygodni jesteście po i czy odczuwacie jeszcze ból bądź ciągnięcie w miejscu blizny?
Hej 😊😊ja jestem dzisiaj trzy tygodnie po cieciu i poza tym ze mam opuchniete nad raną to reszta jest jak najbardziej ok ... czyli nic nie boli (chyba ze bardzo bardzo dużo chodzę i caly dzień się kręcę bez odpoczynku to wtedy troszkę czuje) ...dość ładnie się goi żadnych wycieków. .. tabletek przeciwbólowych tez nie muczę brać. .. .
A u ciebie jak to wygląda
 
Hej 😊😊ja jestem dzisiaj trzy tygodnie po cieciu i poza tym ze mam opuchniete nad raną to reszta jest jak najbardziej ok ... czyli nic nie boli (chyba ze bardzo bardzo dużo chodzę i caly dzień się kręcę bez odpoczynku to wtedy troszkę czuje) ...dość ładnie się goi żadnych wycieków. .. tabletek przeciwbólowych tez nie muczę brać. .. .
A u ciebie jak to wygląda
Ja miałam podobnie. Po tym jak minęły trzy tygodnie poczułam ze mogę już wiele. Tak jak u ciebie blizna wciąż była opuchnięta ale nie musiałam już ograniczać aktywności.
 
Byłam w szpitalu ze względu na ten kręgosłup (lekarz z którym się umówiłam prywatnie po incydencie w nocy odwołał wizytę..)
Niewiem czemu nie zrobili mi tomografii ale na rtg nic nie wyszło, wyniki krwi normalne. Przy takim bólu kręgosłupa, problemy z oddychaniem mogą być. Mam brać leki przeciwbólowe i jak bedzie bardzo zle to zgłosić się na izbę... Ale... Nadal nie znam przyczyny tego bólu..
Faszerowanie przeciwbólowymi nic mi nie da.. Dzisiaj idę do ginekologa to mu wspomnę o tym incydencie a jutro jestem umówiona do neurochirurga i może mi zleci jeszcze jakieś badania albo fizjoterapię..
Mały robi się coraz cięższy więc siła rzeczy będę dźwigać i kręgosłup nie odpocznie, stąd chciałabym wiedzieć jaka jest przyczyna tego nagłego bólu i jak sobie z nim radzić..
 
Ja jestem miesiąc po CC i też czuje kłucie i odrętwienie ogólnie brzuch taki jakby nie mój dziwne to uczucie jest.. A najbardziej czuć przy wstawaniu z łóżka coś. Tyle że ja to też jestem taka "delikatna" i ruszam się jak manekin bo z tyłu głowy mam że coś może zaboleć 🙈
Opuchnięte blizna? Jak to wygląda? To chyba jakiś jej etap?
 
Ja jestem miesiąc po CC i też czuje kłucie i odrętwienie ogólnie brzuch taki jakby nie mój dziwne to uczucie jest.. A najbardziej czuć przy wstawaniu z łóżka coś. Tyle że ja to też jestem taka "delikatna" i ruszam się jak manekin bo z tyłu głowy mam że coś może zaboleć 🙈
Opuchnięte blizna? Jak to wygląda? To chyba jakiś jej etap?
Opuchnięte to może być etap co innego jak np są wyczuwalne zgrubienia lub guzki. A oglądała u ciebie położna rane? Między 4 a 6 tygodniem warto się zgłosić do lekarza zeby ocenił jak się goi i następna wizyta po skończonym połogu.
 
Dziewczyny,
Jakie macie leżaczki/bujaczki dla swoich pociech?
Szukam czegoś co moglibyśmy już używać i sama nie wiem co wybrać.
 
reklama
Dziewczyny,
Jakie macie leżaczki/bujaczki dla swoich pociech?
Szukam czegoś co moglibyśmy już używać i sama nie wiem co wybrać.
Od kiedy można używać leżaczka ... u nas Helenka ma 3 tygodnie i się zastanawiamy czy to juz jest dobry czas na leżaczek. ..
Mała albo śpi albo je ... a jak nie śpi to płacze i może leżaczek byłby dobrym rozwiązaniem 😆😆😆chociaż nasza kruszynka chyba jeszcze jext dość malutka
 
Ostatnia edycja:
Do góry