reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Często tylko w lodówce bo jakoś szybko jest potrzebne :) ale zapasy do zamrażarki też robię. Koleżanka mi doradziła żeby teraz więcej ściągać bo później już jest coraz trudniej więc przydadzą się zapasy.
Kobietki bo ja mam zamrożone z 25 torebek mleka ale teraz czytam ze zamrożone mleko jest ważne 3-6miesiecy . Gdzie mleko jest z listopada grudnia bo wtedy ściągałam juz teraz nie ściągam bo w miarę mam uregulowana laktacje w nocy ściągam jak maluch spi dłużej ale tylko palcami do umywalki zazwyczaj. Maluch jutro zaczyna 4 miesiąc wiec co te mleko mam rozmnażać i chociaż dodawać do kąpieli żeby się nie zmarnowało? Jestem rozdarta bo jestem spokojniejsza ze w razie w mam zapas mleka w zamrażalce a tu taki psikus
 
reklama
Kobietki bo ja mam zamrożone z 25 torebek mleka ale teraz czytam ze zamrożone mleko jest ważne 3-6miesiecy . Gdzie mleko jest z listopada grudnia bo wtedy ściągałam juz teraz nie ściągam bo w miarę mam uregulowana laktacje w nocy ściągam jak maluch spi dłużej ale tylko palcami do umywalki zazwyczaj. Maluch jutro zaczyna 4 miesiąc wiec co te mleko mam rozmnażać i chociaż dodawać do kąpieli żeby się nie zmarnowało? Jestem rozdarta bo jestem spokojniejsza ze w razie w mam zapas mleka w zamrażalce a tu taki psikus
Ale mowia ze mleko zamrożone specyficznie pachnie to mam go myc w dziwnie pachnącej wodzie ?🤦‍♀️
 
Ale ściągasz za każdym razem do osobnej butelki? Bo chyba nie można łączyc mleka o różnej temperaturze i też inny jest skład w dzień i w nocy.
To nocne podobno jest bardziej tłuste ale tym się akurat nie przejmuje. Ja mam dwie butelki do laktatora i ściągam najpierw do jednej i wstawiam do lodówki, przy kolejnym ściąganiu do drugiej butelki i też do lodówki. I łączę dopiero jak obie butelki sa minimum 3h w lodówce bo wtedy mają ta sama temperaturę. Ale zdarza mi się też mrozic takie porcje po 30ml bo łatwiej tym potem dysponować i szybciej się rozmraża.
 
Kobietki bo ja mam zamrożone z 25 torebek mleka ale teraz czytam ze zamrożone mleko jest ważne 3-6miesiecy . Gdzie mleko jest z listopada grudnia bo wtedy ściągałam juz teraz nie ściągam bo w miarę mam uregulowana laktacje w nocy ściągam jak maluch spi dłużej ale tylko palcami do umywalki zazwyczaj. Maluch jutro zaczyna 4 miesiąc wiec co te mleko mam rozmnażać i chociaż dodawać do kąpieli żeby się nie zmarnowało? Jestem rozdarta bo jestem spokojniejsza ze w razie w mam zapas mleka w zamrażalce a tu taki psikus
Jabym powiedziała że chyba byś musiała zacząć je wykorzystywać bo szkoda żeby się zmarnowalo.
Ja już dawałam rozmrażane małej i nie czułam żeby jakoś źle pachniało.
 
Ale mowia ze mleko zamrożone specyficznie pachnie to mam go myc w dziwnie pachnącej wodzie ?🤦‍♀️
Inaczej smakuje. Koleżanki syn nie chciał pić tego z zamrażarki to ta z desperacji dawała tam trochę cukru 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ pachnieć inaczej będzie jeśli masz w zamrażarce warzywa, zieleninę przede wszystkim. To wszystko tym przechodzi niestety 🥴 kiedyś miałam mus truskawkowy czy wiśnie o zapachu natki pietruszki 🤮
 
Czy ktoras z was spotkala sie z problemem wedzidelka, I jego podcieciem? U nas 3 stopien, niepodciety w szpitalu , zaczyna dawac objawy przy karmieniu.
 
Dziewczyny,
Czy Wasze pociechy są też tak płaczliwe?Nasza córeczka płacze i płacze. Nie może zasnąć bo wybudzają ją co chwila jakieś strachy i wtedy znowu płacze...zmiana pozycji? Płacz. Nie może beknąć? Płacz. Beknie? Płacz.
Jak już nie płacze (głównie rano) to wtedy jest bardzo pogodna, gadająca, chętnie się bawi.
Kilka dni temu byliśmy u lekarza i podobno jest wszystko w porządku, a ja już czasami nie mam siły ...
 
reklama
Dziewczyny,
Czy Wasze pociechy są też tak płaczliwe?Nasza córeczka płacze i płacze. Nie może zasnąć bo wybudzają ją co chwila jakieś strachy i wtedy znowu płacze...zmiana pozycji? Płacz. Nie może beknąć? Płacz. Beknie? Płacz.
Jak już nie płacze (głównie rano) to wtedy jest bardzo pogodna, gadająca, chętnie się bawi.
Kilka dni temu byliśmy u lekarza i podobno jest wszystko w porządku, a ja już czasami nie mam siły ...
Mam identycznie z moim małym, co chwilę się lęka bo drzwi na dole mąż otworzył, bo za głośno chodzę, bo pokarm się cofa. Też pediatra nie widzi w tym nic złego ale lekko nie jest, zwłaszcza że przez to wszystko nie jest wyspany i chce być dużo noszony. A najdziwniejsze że usypiam go z hałasem radia bądź telewizji, ale i tak jest bardzo czujny i drobna zmiana go rozbudza
 
Do góry